Wpis z mikrobloga

@mat759: @SandalzJezusa: a z takich podstawowych poradników - mniej więcej jak działają sesje, jak być hostem na akcji i zaprosić znajomych, na jakiej zasadzie zachowują się kupione bronie, jak inwestować w biznesy? Bo jest mnóstwo tego na początku a tak naprawdę robię tylko misje :D
@Lewo:
1. Gospodarzem sesji zawsze jest jeden z jej graczy, znaczy to tyle, że jakość gry zależy od jego łącza internetowego i odrobinę od komputera, ponieważ gracz jest "serwerem".
2. ESC > Online > Ustawienia > Dobieranie graczy: Zamknięte - Od teraz zawsze powinieneś być hostem
3. ESC > Online > Akcje > Stworzone przez Rockstar - Lista wszystkich akcji od Rockstara
4. Naciśnij Home i zaproś wybranego gracza, albo ESC
mat759 - @Lewo: 
1. Gospodarzem sesji zawsze jest jeden z jej graczy, znaczy to tyle...
@mat759: Mam pytanie - jak są wyzwania/achivmenty czy coś takiego, że robi się wszystkie napady z pierwszego DLC (The Heist) tym samym składem, można to zrobić w trójkę? Do akcji we fleeca te przygotowawcze są na dwie osoby (czyli rozumiem ja host + jedna osoba a trzecia osoba jako host sama) i potem ja hostuje sam napad. Wtedy się zaliczy? Ewentualnie jak trzeba równo 4osoby to czy można to zrobić za
@Lewo: Pod przyciskiem Home masz osiągnięcia, a w to drugie ESC > Statystyki > Nagrody. Piszesz o nagrodach.

Akcję Fleeca robicie w dwóch grupach. Gracze A i B(Host) - pierwsza grupa, gracze C i D(Host) – druga grupa. Drugi skok oraz pozostałe hostuje B albo D (niezmiennie). Przygotowania też muszą być po kolei. Tutaj możecie śledzić swój postęp w poszczególnych osiągnięciach, z prawej strony zmieniasz platformę gracza. Oczywiście nie można robić