Wpis z mikrobloga

każdy z nich ma inny pogląd na gospodarkę, podatki, socjal, politykę zagraniczną.


@onuceSzatana: Słuchaj. W Polsce mamy system dwupartyjny. Dawne KLD kontra dawne PC. Reszta to tło. Nie ma między nimi żadnej różnicy w sprawie gospodarki, podatków i socjalu. Celem jest wygrać kolejne wybory. Platforma nie szastała pieniędzmi tak jak PiS, bo trafili na słabą koniunkturę i musieli zaciskać pasa. Ale nie mieli oporów, żeby podnosić podatki i robili z nami
@onuceSzatana Czyli nie chodźmy na wybory, bo i tak będzie #!$%@?? X D Jeszcze gorsze rozumowanie. KAŻDY polityk zarabia na politykowaniu. Nie ma partii, z którą zgadzam się w 100%, ale wolę wybrać przynajmniej taką, która pasuje mi najbardziej ze wszystkich poglądem na gospodarkę i społeczeństwo xd Patrzenie na świat jak Pudzianowski "to by i tak nic nie dało, nie dałoby to nic" doprowadzi tylko do utrzymania tej #!$%@? sytuacji. Może to
@onuceSzatana:

Są w polityce ludzie już o wiele młodsi, zarówno po stronie lewicy (najprężniejsza) jak i prawicy. Mają bardzo spolaryzowane poglądy i sposoby

xDDD
i mniej niż 15% łącznie z lewej i z prawej poparcia
@BrittaAndersson: Nie, będę chodził na protesty jak w Polsce skończy się bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia które możemy powstrzymać my wszyscy m.in. nie wychodząc z domu i samo-izolując się społecznie.
@onuceSzatana: Kto tu ma bardziej zryty mózg? Dajcie ludziom żyć. Ziejesz hejtem bo ktoś myśli inaczej. Chcesz się bawić w wybory, to się baw dalej. Zawsze to samo. Przed wyborami każda władza mami wizją lepszego jutra, a po wyborach zaczyna się strzyżenie owiec. Ja mam dość takiej zabawy.
Nie. Nie dlatego, że boję się kaszlu, tylko jako wyraz obywatelskiego nieposłuszeństwa. Władza zamknęła nam wszystko, doprowadzając do zapaści gospodarczej ale jednocześnie chcą robić masowe wybory.


@hetman-kozacki: i nei glosując tak naprawde oddajsz glos dla PIS