Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GAKKKKAAA

Uwaga skup się. Widzę, że korzystasz z apki. Co prawda iOS, ale ponoć Apple jest takie zajebiste to pewnie ma te same funkcje co Android, a nawet lepściejsze.

Teraz się skup. Wchodzisz w zdjęcie, u góry po prawej (pisze dla Androida, u Ciebie może być gdzieś indziej, poszukasz sobie) jest przycisk, który sprawi, że zdjęcie otworzy się w przeglądarce. Następnie tapnij i przytrzymaj palcem na zdjęciu, wyskoczy menu kontekstowe, a w
Barneyeos - @GAKKKKAAA

Uwaga skup się. Widzę, że korzystasz z apki. Co prawda iOS, a...

źródło: comment_1585389707l9k0UrWYugX7lYjuAQ4fwW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@b4rnab4 mnie masz na myśli? Z mojej strony to objaw frustracji, nie próba bycia zabawnym. Ile to już razy widziałeś to pytanie? Pewnie jak ja, setki. Ludzie idą na łatwiznę, a spróbować samemu lub poszukać w sieci jak to zrobić to już kosmiczny problem. Zwyczajnie mnie to irytuje i tyle.
  • Odpowiedz
@b4rnab4 właśnie dzięki @Barneyeos dowiedziałem się jak to zrobić, nigdy mi nie było potrzebne, ale zawsze chciałem wiedzieć jak to zrobić, ze względu, że nie było to palące, nigdy nie szukałem wskazówek, aż do dziś, jego frustracja być może nauczyła dwie osoby zbytecznej umiejętności. Dziękujemy Ci
@Barneyeos
  • Odpowiedz