Wpis z mikrobloga

Widzicie co się odwala? PiS właśnie zmienia kodeks wyborczy. Ludzie w kwarantannie i 60+ będą głosować korespondencyjnie. Godzina 4:00, a sejm nadal pracuje. Kaczyński w sejmie, a posłowie na tablecikach głosują. Opozycja zgłasza problemy techniczne z tabletami, wszyscy mają to w dupie. Równie dobrze Kaczyński mógłby się ogłosić teraz królem Polski i wszystko by przeszło. To jest demokracja?
#koronawirus #polityka
  • 37
  • Odpowiedz
@glogovianin: Szczerze mówiąc - w ogóle mnie już nie dziwią takie akcje. Po 2016 roku w Polsce może się dziać wszystko. Nawet jakby Kaczyński sie teraz królem ogłosił to bym ziewnął tylko xD Głupi lud chciał to ma
  • Odpowiedz
@glogovianin: To byłaby w sumie jedyna szansa na rozprawienie się z PiSem i jego satelitami typu Porozumienie czy Solidarna raz na zawsze XD Ahh piękna by to była walka o przywództwo w partii, pozabijaliby się a na koniec i tak by się to wszystko #!$%@?ło.
  • Odpowiedz
  • 47
@mateosz_inbecki
Publiczne media szczujące na bezprecedensową skalę,
stopniowa pacyfikacja wszelkich niezależnych instytucji w kraju, centralizacja i koncentracja władzy,
instrumentalne traktowanie Konstytucji i prawa - przepisy wiążą, tylko wtedy gdy nam to pasuje
rozwiązania wyborcze pozwalające na pewną wygraną - sprowadzenie roli wyborów do teatrzyku pozorów.

Jeśli to nie jest początek, a nawet już trwający autorytaryzm, to nie wiem co nim jest. Nie wyobrażam sobie w jakim miejscu bylibyśmy, gdyby nie członkostwo w
  • Odpowiedz
@eMac1ek: a to tylko czubek gory lodowej xD z marszu dopisac mozna

Ministra 0, ktory w zasadzie jest ponad prawem co udowodnił min juz swoim zepsutym laptopem

Pogarda dla inteligencji, ludzi kultury - tak #!$%@? to jest elita wy pisiorskie prymitywne kmioty tylko za glupi jestescie by to pojac

Zaciesniony mariaz z kaznodziejami smierci, po naszemu klechami

Otwarye wojny frakcji i grup o wplywy - Banas vs reszta swiata

Kolesiostwo na
  • Odpowiedz
@glogovianin Mam nadzieję, że Kaczyński złapie koronawirusa i padnie, życzę mu jak najgorzej

Brawo :)

A teraz daj jeszcze źródło bo z tego co wiem to była jedynie jakaś dyskusja, gdyby to umożliwili kazdemu a nie osobom 60+ to w sumie spoko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alex_mski: gorzej, że te wybory mogą zabić mnie lub moją rodzinę, nawet jeśli na nie pójdziemy. Wybory w szczycie epidemii, no kurde. Mam nadzieję, że Kaczyński złapie koronawirusa i padnie, życzę mu jak najgorzej

@glogovianin: strach plusowac xd

BTW. PiS chyba I tak ma większość w Sejmie nie?
  • Odpowiedz