Wpis z mikrobloga

Szukam przepisu na dobre wegetariańskie pulpety! Będę robić chłopakowi wołowe pulpety w sosie pomidorowym,a ja tez chcę zjeść pulpety, ale bez mięsa. Nienawidzę soczewicy niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) wiec proszę o przepisy bez tego belzebuba #dieta #wegetarianizm #przepisy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cocieboli: Kupujesz wołowinę, skreślasz z metki napis "udziec wołowy, mięso mielone wołowe etc." i dopisujesz "mielona fasola czerwona". I cyk vege mielonka gotowa. Robisz wszystko w jednym garze, a potem podczas nakładania udajesz, że sobie nakładasz te z fasoli. Najlepiej na głos mówić, o to jest pulpet wołowy, pyk na talerz niebieskiego, a to jest pulpet z czerwonej fasoli dla mnie.
  • Odpowiedz
@cocieboli: Czy można zaryzykować tezę, że człowiek wybierając całkowity wegetarianizm z innych względów niż autentycznie zdrowotne (np. uczulenie ma mięso, jeśli takie jest) lub pokutnych (świadome wyrzeczenie) obraża Stwórcę swym zachowaniem, niczym gość gospodarza odmawiając poczęstunku?
  • Odpowiedz
  • 0
@Skogyr: dzięki :) niebieski lubi moje wegetariańskie wymysły, ale wiem, ze on potrzebuje białka z mięsa, dobrej jakości i ja nie chcę mu absolutnie tego zabierać.
  • Odpowiedz