Wpis z mikrobloga

Prawactwo urządza nową wojenkę ideologiczną wykorzystując każdą okazję, żeby opluć. Tym razem rzekomo hiszpańscy politycy lewicy leżą w prywatnych klinikach (za gównoradiem WNET - kolejnym medium dla prawactwa). Zrobili nawet wykopalisko, gdzie jadą po lewakach i komuchach aż miło. Wołczyk Chorzy politycy komunistyczni są w prywatnych klinikach, ... Przykro mi że popsuję wam zabawę, prawaczki. Łżecie bo łgaliście i łgać będziecie. #bekazprawakow #fakenews #neuropa
#4konserwy #koronawirus

Po minucie szukania źródło hiszpańskie: The PSOE leader’s mother and father-in-law were admitted to the Puerta de Hierro University Hospital in Majadahonda in Madrid on Saturday after confirming their diagnoses. LINK

The Hospital Universitario Puerta de Hierro Majadahonda (HPH) is a NHS public university hospital located in Madrid that is designated National Reference Center (CSUR) for Inherited Cardiac Diseases by the Spanish Ministry of Health. LINK

Co więcej, nazywanie PSOE komunistyczną, to objaw debilizmu i typowego dla was zakłamywania rzeczywistości. PSOE to socjademokraci, a ta opcja stawia na kontrolowany kapitalizm w sferze gospodarczej.
The unions and the left have often criticized the economic policies of the PSOE for its liberal nature, have denounced the policies of deregulation and generalization of the precarious and temporary work, cuts in social benefits, such as unemployment and retirement, and the privatizations of big companies and public services.
LINK

Tyle razy was złapano na łgarstwach a wy dalej żyjecie w tym zakłamanym szambie. Czy wam nie jest zwyczajnie wstyd? Pani z OdRzeczy oczywiście słowem się nie zająknęła, że hiszpańskie prawactwo radośnie organizowało 8 marca swoje spędy.
hiszpańska opozycyjna partia VOX
https://twitter.com/lasvocesdelpue/status/1236631108760014848
robi spęd na 10.000 ludzi w zamkniętej sali. Cztery dni później Ortega Smith sekretarz generalny, Santiago Abascal, lider prawicowej VOX. rzeczniczka parlamentarna partii w Kongresie Macarena Olona oraz kilku pomniejszych polityków partii potwierdziło pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

@koziolek666: @mkfan: @nobrainer: @posmevacek: @emre899: @sahazz: @emq1: @Nieszkodnik: @baronio: @superfist: @kotop @FuzzyWuzzy_ @Strzelec_Kurpiowski: @Kopite: @VeleiN: @philip_marlowe: @qluch @satq @cerastes @gieroj @MotoFun @SaveznaRepublikaJugoslavija @patriota-gospodarczy @emerald @svr_ @bater79 @DarekMoro @PawelLegowski @PodprzestrzennyKolektywPizzy
  • 44
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: Nie bardzo rozumiem czemu mnie wołasz i co to ma wspólnego z moim komentarzem. Pozwolę go sobie przytoczyć poniżej

Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby w czasie gdy szaleje pandemia zachęcać ludzi do udziału w feministycznych manifestacjach pod hasłem:

heteropatriarchal zabija bardziej niż koronawirus


Koronawirus właśnie zweryfikował prawdziwość tej tezy.

Przy okazji jest to dosyć zabawne, gdy wyznawcy PiSu wyzywają mnie od lewaków, a lewicy od prawaków. Zdecydujcie
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: a ideologicznego feministycznego marszu zorganizowanego przy współudziale rzadu 8 marca w centrum Madrytu, gdzie nota będę jest obecnie epicentrum hiszpańskiej epidemii... nie ma, nie było i nie będzie
  • Odpowiedz
Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby w czasie gdy szaleje pandemia zachęcać ludzi do udziału w feministycznych manifestacjach pod hasłem:


@FuzzyWuzzy_: Z przyjemnością ci wyjaśnię. Trzeba być Hiszpanem. Ci ludzie żyją w społeczeństwie i co i rusz organizują parady, fiesty, karnawały z udziałem wielotysięcznej widowni. Miałem przyjemność brać udział w kilku, są fenomenalnie dopracowane i mega atrakcyjne. A jeśli chodzi o prawactwo, to jak wspomniałem, 8 marca organizowali swoje
  • Odpowiedz
@FuzzyWuzzy_: nie czytałeś co megaloman napisał? Po co wspominać o 100-tysięcznej paradzie feministek, jeżeli partia VOX (aha zapomniałem podkreślić PRAWICOWA) zorganizowała spęd o 10 razy mniejszy i dziennikarka "Do Rzeczy" nie śmiała o tym wspomnieć, był na zupełnie inny temat. Dziękuję, kurtyna zapadła, można się rozejść i podziękować, że już nie żyjemy w "zakłamanym szambie".

A najlepsze na koniec. @Walenciakowa Pozwól, że zepsuję Ci zabawę

Pani z OdRzeczy oczywiście słowem się
  • Odpowiedz
@Don_Vixen: Odnoszę się do wywiadu, który przesłuchałem w całości. I podczas tego wywiadu kobita ani razu nie wspomniała o spędach prawicy. VOX zrobił spotkanie 10.000 ludzi w zamkniętej hali, ale to nie były jedyne prawicowe spędy tego dnia. 7 marca w Hiszpanii było 500 przypadków koronawirusa i hiszpański rząd nie jest jedynym, który reagował późno. Włosi, Anglicy czy Amerykanie również zareagowali późno, ale nie jest to powód dla lewicy, żeby wszczynać
  • Odpowiedz
nie przeszkadza mi to towarzystwo, w sumie jestem zadowolony będąc wymieniony we wpisie i to z takimi Mireczkami, ale możesz mi wyjaśnić czym sobie zasłużyłem żeby przeczytać tyle epitetów na swój temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz