Wpis z mikrobloga

@winter777: Wiem że na wykopie to nie do pomyślenia ale z matką już dawno nie mieszkam, a w życiu robię więcej pożytecznego niż ty i twoja matka razem wzięci więc o to się nie martw. To niech sobie odpoczywa nikomu nie bronię tym bardziej że #!$%@?ł cały rok, ale w takim razie po co to ogłaszanie GRUBEGO SEZONU DRUGIEGO skoro chcą odpoczywac i robic go na #!$%@??
@piotrullo: Ból dupy? Bo wyśmiałem to że aktualnie ma #!$%@? w widzów? xD Kiedyś lubiłem się przy tych filmach odmóżdżyc po pracy i teraz też bym to chętnie zrobił ale nie podoba mi się to co robi w drugim sezonie. Gdzie tu widzisz "fuck logic"?
@dam98: caly rok ci nagrywał filmy zebym mial co robic w swoim nudnym zyciu, wyjechal na miesiac na wakacje, pomimo to cos tam nagrywa (inni domownicy rowniez) i sie pultasz o to ze nie ma co ogladac. Na yt istnieje tylko jego kanał czy co?
@krzysiekb5465: O #!$%@? to skoro dla mnie je nagrywał to lepiej nie piszcie Frizowi że jego kanał oglądałem dopiero od jakiś 2 miesięcy bo się załamie że materiał z około 10 miesięcy poszedł na marne :( może te miliony na koncie które zarobił mu chociaż w małym stopniu wynagrodzą ciężką pracę :<
@janusz-pawel: Przez pierwsze parę odcinków normalnie wychodzili z domu, zwiedzali, rozwalali fury, imprezowali, a jednak format w jakim było to nagrane był zrobiony na #!$%@? więc nie jest to kwestia koronawirusa.
@krzysiekb5465: Ty mi próbujesz wmówić że bez filmiku Friza nie potrafię żyć, tylko dlatego że bawi mnie jego aktualne podejście do widza i w dodatku sugerujesz że powinienem mu być wdzięczny bo filmy robił dla mnie a nie dla siebie i swoich korzyści, więc kto tu jest upośledzony xD
@krzysiekb5465: Widzę że zbyt bystry nie jesteś skoro dla ciebie między "lata mi to" a "nie potrafie bez niego życ" nie ma już nic innego. Włączam sobie co jakiś czas jego filmy a teraz śmieszy mnie jego podejście do widzów, jeśli dla ciebie oznacza to że nie potrafię bez niego życ to nie mamy o czym rozmawiac
@dam98: ", a w życiu robię więcej pożytecznego niż ty i twoja matka razem wzięci" już po tym wiedziałem że nie ma sensu z toba pisać. Taki jak ty zawsze wyżej sra niż dupe ma :-) Pozdrawiam serdecznie i juz nie odpisuj kochaniutki
@krzysiekb5465: Trzeba było pójśc za tą myślą a nie odpisywac wyssane z #!$%@? wnioski które nie są niczym poparte tylko twoimi domysłami ;)
" idź zrób coś pożytecznego zwal se konia pomóż matce" jeśli dla wykopka takie rzeczy jak zwalenie konia są pożyteczne to mam dosyc duże podstawy żeby twierdzic że robie w życiu więcej pożytecznego niż on