Wpis z mikrobloga

#apple #iphone
Moi drodzy zwracam się do Was z zapytaniem - czy wymieniał ktoś z Was zbitą szybę ekranu w swoim iPhone w iClinica? Ceny mają w miarę ok tylko jak to wygląda w rzeczywistości? A może macie inne miejsce gdzie warto by było wymienić samą szybkę wyświetlacza? Konkretnie chodzi o iPhone XR. Z góry dzięki :)
  • 8
@ZippyTobi: wymieniałem kiedyś w iClinica i było spoko, sprawa załatwiona w godzinę na poczekaniu.
Jak cos to polecam jeszcze zbitaszybka, robiłem u nich pare rzeczy i wszystko bez zastrzeżeń.
@ZippyTobi: w zbita szybka były różne opcje do wyboru, od tanich chinoli do prawie oryginalnych (oryginałów nie ma w takich serwisach). W iClinica była tylko jedna opcja, raczej z tych lepszych.
Ja nie widziałem jakichś specjalnych różnic w stosunku do oryginału.
@dzana: Dzięki! Zwrócę się do nich raczej, bo mają spoko cenę za wymianę a już mi przez szybkę FaceID nie działa, bo akurat przy nich się roztrzaskało szkło.

@Pan_Slon: Też miałem sporo poleceń tylko za 999zł za niby najlepszą opcję to trochę lipa jak w Cortlandzie cały przedni panel wymieniają za 949zł ¯\_(ツ)_/¯