Wpis z mikrobloga

Dostałem maila z kwotą do zapłaty za prąd (dzwoniłem i podałem babce stan licznika) z tym, że kompletnie nie kojarzę żebym ENEI podawał adres email? Ale z drugiej strony nie ma tam podanego nr konta do wpłaty czyli nie fejk. Chyba będę się musiał zarejestrować online u nich i samemu sprawdzić ile do zapłaty.
#pytanie #enea #prad #rachunki #corobic
  • 12
@dzieju41 przypomniałeś mi, że muszę rachunki zapłacić... warto założyć ebok na gaz, wodę i prąd, przynajmniej wszystko widać, masz dostęp do wszystkich swoich danych i faktur i nie trzeba na tlf wisieć. Działa b. sprawnie w każdym wypadku.
@dzieju41 nie wiem, to instytucje, widocznie do weryfikacji czy to na serio Ty. Na umowie pewnie tez podawałeś. Mam od kilku ładnych lat takie konta przekładane i załatwiam przez neta takie rzeczy, zarówno firma jak i dom, nie zauważyłam żeby jakoś to wykorzystywali. Kont w banku nikt mi nie wyczyścił a rachunki płacę tylko za siebie (;
No ale każdy wedle siebie.
@dzieju41 nie pamiętasz pewnie, za duży nakład pracy i kosztów żeby inwigilować każdego kowalskiego dla adresu @, to nie CIA, tylko prądownia (:Może podałeś zamiast nr tlf.