Wpis z mikrobloga

Zamówiłem 4 dni temu od majfrendów maseczki z ich magazynu w Polsce. Dzień później dostałem od sprzedawcy numer do trackingu poczty polskiej. W tym jednak rzecz, że do dziś w trackingu (emonitorngu) nie pojawia się żadne info na temat tej paczki. Ktoś się spotkał z taką sytuacją i wie, co może być tego przyczyną, bo już zastanawiam się czy nie pisać do sprzedawcy?

#aliexpress #pocztapolska
  • 14
@bramborak:

Niedawno były informacje na stronie poczty polskiej, że info o trackingu może być opóxnione o kilka dni(!) więc może o to chodzi.


Mam taką nadzieję, bo z początku już myślałem, że wygląda to tak jakby paczka nie została w ogóle nadana.
Niedawno były informacje na stronie poczty polskiej, że info o trackingu może być opóxnione o kilka dni(!) więc może o to chodzi.


@bramborak: Te problemy już dawno zostały zażegnane.

bo się daliście zrobić, przesyłka idzie z chn i zostanie w PL przepakowana i nadana na poczcie i wtedy zacznie działać ten nr trackingowy który dostaliście.


@wojszu: Niekoniecznie. Po prostu zostały nadane numery w elektronicznym systemie, a przesyłki nie zostały jeszcze
@wojszu: @kontokontokonto: Napisałem jednak do sprzedawcy z zapytaniem, żeby sprawdzić czy mnie w #!$%@? nie robi. Zapytałem czy nadał paczkę, czy po prostu wygenerował te numery "in advance". Zobaczymy, co chinol odpowie.