Wpis z mikrobloga

Mireczki jak teraz wygląda zakup konta XBOX LIVE GOLD, w związku z przymusowym siedzeniem w domu chciałbym zakaupić GOLDA, ale troszkę to sie wszytsko zmieniło, kiedys było łatwiej. Jak to teraz się robi, nie chce zakupić konta z GOLDem tylko chce mieć swoje konto z GOLDem. Nie wiem czy teraz GOLD jest inny dla XBOX ONE i dla XBOX360. Pomóżcie bo chcę pograć troszkę w czołgi wieczorami.
#xbox360 #wot #xboxone #xbox
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na niektórych aukcjach na all... pisze ze działa tylko z xboxone. Czym się różnią zdrapki od kupowania kont z Goldem. W opisach jest napisane że będę mógł grać na swoim koncie po utworzeniu konta innego... Nie ogarniam juz tego?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Bardzo Ci dziękuję, czyli to będzie normalnie działać? Tylko jak będę realizował kod to muszę przez jakiegoś vpn zaznaczyć że jesrtem akurat w Brazylii. Czyli na komputerze czy na konsoli też muszę to zaznaczyć?
  • Odpowiedz
Czy jeśli wykupie XBOX LIVE GOLD i wpisze kod na moim profilu (osobistym) to czy jeśli wejdę na drugi profil (współdomownika) na XBOXie to będę także miał dostęp do usług online takich jak gra w WOT?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarkoWN: najlepiej użyj aplikacji Xbox na telefonie, konsola nie wspiera VPN więc musiałbyś VPN ustawić na routerze.
Jeśli konto gold jest na koncie ustawionym jako domowe to wszystkie pozostałe konta na konsoli będą miały Golda.
Golda od razu po zakupie ulepsz do GamePass Ultimate, to jedyna sensowna opcja obecnie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarkoWN: kup sobie za 4 ziko game passa ultimate na miesiac. Na pepperze jest poradnik jak zrobić passa na 4 MSC za 16 ziko.

Masz golda, masz gry co miesiąc (jeśli masz XO). Ja gdzieś od wakacji lece na tym passie (udało mi się zrobić za 12 zł na jakieś pół roku), polecam choćby dla samych gier z golda
  • Odpowiedz