Wpis z mikrobloga

@Albinotyczny_zolw_miekkoskorupowy: ale to tak jest- jak nie naciupa sie kasy z bycia zawodowcem albo gwiazdą dyscypliny to zazwyczaj wraca sie do swojego wykształcenia czyli awf, czyli wfy w gówniakami. Ale wielu z nich to naprawde ludzie z historią i pasją. Wyobrazcie sobie ze tacy ludzie czesto rywalizowali na szczeblach miedzypaństwowych, duze turnieje, od #!$%@? treningów i zdobywania doswiadczenia a po drugiej stronie inny nauczyciel typu pani Katarzyna od polaka, która
  • Odpowiedz
kontuzja ktora zakonczyla swietlana przyszlosc sportowa-

Za kazdym #!$%@? razem xX


@soggoth: nie śmiej się z kontuzji... zerwałem więzadło krzyżowe a chciałem pójść w zawodowstwo w siatkówce
  • Odpowiedz
@Albinotyczny_zolw_miekkoskorupowy Nie wydaje mi się, żeby w każdej z 10.000 szkół musiał uczyć olimpijczyk( ͡º ͜ʖ͡º). Przydała by się odrobina pasji do sportu. To wszystko. A zajęcie top3 w zawodach wojewódzkich to spore osiągnięcie. Brat miał kolegę, który trenował pływanie przez 4lata. Musiał przerwać z uwagi na astmę. W zasadzie nic nie osiągnął, ale na rajdzie studenckim skutecznie bronił się przed 5ma agresywnymi wieśniakami. Jak ktoś
  • Odpowiedz