Wpis z mikrobloga

ja pierdacze... pozwole sobie uzyc tych samych tagow co @Sierzant_Bagieta czyli #prawo #ciekawostki #policja #panbagieta

bo odnosze sie bezpodrednio do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/48243637/dobra-mirki-bo-nie-chce-mi-sie-odpisywac-pojedyczn/

OP ladnie wyjasnil kiedy mozna kiedy sie nie powinno wychodzic. ale wykopki juz musza doszukiwac sie podstaw prawnych i obejsc w prawie. rozumiecie, ze chodzi o Wasze i Waszych bliskich bezpieczenstwo? wiekszosc z nas to mlodzi ludzie, pewnie #covid19 nawet nie odczujecie, ze mieliscie ale wiekszosc z nas ma zyjacych rodzicow czy dziadkow ktorzy w tej grupie ryzyka sa. i Waszym sprytnym, podkreslam SPRYTNYM obejsciem nowych niesankcjonowanych prawnie przepisow szkodzicie jedynie Waszym bliskim. juz pal licho jakbyscie mieli tylko sobie zaszkodzic. ale mozecie zaszkodzic swoja nieodpowiedzialnoscia Waszym bliskim a nawet i obcym i nawet nie bedziecie sobie z tego zdawac sprawy. na razie heheszki ale ilu ludzi juz potracilo prace, firmy. dla szkolnictwa to tez duzy cios. no ale ch*j trzeba sie poszlajac po miescie bo nie mozna na dupie usiedziec jak normalny czlowiek w czasie pandemii.

i tak wiem, to truizmy ale te przepisy powstaly, nie zeby nam zrobic na zlosc ale zeby nas chronic.

wyobrazni troche

rzeklam
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MangoZjem: przecież to chodzi o tych starych dziadów cwaniaków co #!$%@?ą po mieście bez celu bo nudno w domu. Ja zauważyłem, że 90% młodych jednak siedzi na dupie a większość klientów w sklepach na mieście to właśnie starsi ludzie i takie też info dostaje od znajomych pracujących w sklepach. Im nie wytłumaczysz i jak nie złapiesz za mordę i nie #!$%@? mandatu to będą cwaniakowac bo za ich czasów też były
@jucio a jak nie wprowadzą stanu wyjątkowego to co? To obywatel nie ma zdrowego rozsądku i samodyscypliny, tylko będzie łaził gdzie popadnie "bo może"? Ja #!$%@?, cymbały polskie, macie przykład we Włoszech do czego doprowadziło #!$%@? mózgowe zwykłych ludzi (bo to nie wina rządu czy służb). Ale polaczek musi się wyróżniać, szkoda że głównie głupotą. Możecie wszyscy wyzdychać głupie #!$%@?, byle tylko moja rodzina przez was "niezależnych" nie ucierpiała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MangoZjem: a Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem, że młodzi ogarniają o co chodzi. Zawsze trafi się dzban co będzie cwaniakowal ale to jest mały procent. U starszych osób takich jest dużo więcej bo nie zdają sobie sprawy
@jucio: i wlasnie dlatego jestesmy jak to napisales chlewem z kartonu obsranym gownem. bo polacka mentalnosc nie pozwala myslec samodzielnie i na wszystko trzeba polaczkowi ustaw, bo jak nie ma ustawy to nie ma czego probowac obejsc. i dlatego jest u nas taka biurokracja i mnostwo martwych przepisow

@Bodzias1844: ehh jednak to Ty nie zrozumiales mojego wpisu. przeciez ja odnosze sie do wykopkow z konkretnego wpisu ktorzy w komentarzach kombinuja
@MangoZjem: a ja mam wrażenie, że nie omijają prawa bo jako takowego nie ma, po prostu vateusz sobie coś tam pogadał i tyle. Wytykają po prostu błędy i to w jaki sposób ludzie będą omijać, nie mówią, że sami będą to robić a jak już to raczej heheszki xd chodzi o to, że to co gada Morawiecki ma się nijak do życia bo tak naprawdę nie ma podstawy prawnej aby za
@Bodzias1844: no wlasnie mam wrazenie, ze spora czesc wykopkow to dzbany wlasnie co chca koniecznie na przekor robic nawet jakby ostatecznie mieli byc na tym stratni. wczoraj musialam pojechac do mamy i podczas podrozy minelam mnostwo mlodych ludzi na spacerach (byc moze szli do sklepu, ale to samo mozna o starytch powiedziec - z tym ze oni zwykle robia czesciej ale mniejsze zakupy bo nie moga dzwigac siat). te przepisy sa