Wpis z mikrobloga

Mój stary Dualshock 4 już nie domaga i muszę się rozejrzeć za nowym. Od jakiej ceny mogę mieć pewność że dostanę oryginalny sprzęt, a nie jakąś #!$%@?ę?

Na allegro są i takie po 120 zł jak i takie po 150 zł.

Jak wybrać, praktycznie wszyscy sprzedawcy którzy oferują ten sprzęt mają prawie same pozytywne opinie

#allegro #ps4
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Viarus_: na promce za około 180zl kupisz w normalnych sklepach jak media markt, RTV euro itp. śledź peppera albo lowcygier
  • Odpowiedz
@Viarus_: temat ogarniany w zeszlym tygodniu. #!$%@? czyli "zamienniki" na allegro masz 2jakie tansze i drozsze ale tak na prawde wszystko w przedziale okolo 150zl to produkty wysokiego ryzyka i albo bedzie do zwrot z amazona albo jakis lekko uzywany czy regenerowany albo wlasnie kopia. Mialem w reku dobrą kopie i naprawde mocno trzeba porownac by sie polapac ze to nie oryginalny. Gdybym nie mial wlasnego oryginalnego v2 pod reka to
  • Odpowiedz
@Viarus_: tak, tylko tam masz pewnosc ze bedzie to oryginalny pad, normalnie 220zl~ jak sa promki no to w takim euro za nawet 160 byly ale to trzeba poczekac niestety
  • Odpowiedz
@Viarus_: z rzeczy które zauważyłem w dobrych "#!$%@?"
1) naklejka delikatnie węższa niż slot na nią, w oryginalnym może się zdarzyć ze naklejka nie będzie przylegała idealnie na krawędziach lewo prawo, ale jeśli widzisz ze miedzy górna a dolna krawędzią slotu jest przerwa to raczej na pewno #!$%@?;
2) czy gałki analogowe miękko chodzą oraz czy na plastiku nie widać żadnych "mocnych" i wyraźnych spawów, jak widzisz jakieś wystające wady odlewu
  • Odpowiedz