Wpis z mikrobloga

To może ja też się wypowiem w sprawie #jagsonify, co się będę pipał po szczypie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Podsumujmy fakty:

-Przychodzi laska z innego serwisu (w dodatku wbrew własnej woli) i praktycznie z marszu łapie wszystkie mirkowe zwyczaje i memy, odpowiednio taguje, używa naszego poronionego słownictwa itp.

-Uczęszcza na #nocnazmiana czyli na lepszą stronę mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-Wrzuca swoje fotki, czyli to o co zawsze żebrzą #niebieskiepaski, których jest tu zdecydowana większość

-Wjeżdżają na nią pojechanki, dziwnym zbiegiem okoliczności, najbardziej przeszkadza ona wypokowej mniejszości, czyli #atencyjnerozowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-Kolejnym zupełnym przypadkiem jest to, że jest z niej fajna szprycha (choć to oczywiście kwestia bius... tzn. gustu) i wszyscy gadają o niej, a nie o reszcie #rozowepaski - samice czują się zagrożone xD

-Na pojechanki daje całkiem ogarnięte odpowiedzi, mimo że jest tylko gimbusiarą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-Argumenty hejterów(ek) są takie, że "obniża poziom mirko" - plażo proszę, tak jakby mirko miało jakiś poziom xD. Komentować? Szkoda sensu... (No dobra, może przykłady z całkiem nie dawn: ŁAN) http://www.wykop.pl/wpis/4813839/1/ ; 2)

#axeliocontent
; 3) klasyczne żebranie o plusy, które nawet nic nie dają xD ; oraz inne przykłady, których jest tysiące, a nawet setki...) Co te hejtery to ja nawet nie

-Jak komuś tak wadzi to co to za problem dodać ją na #czarnolisto, ewentualnie równie dobrym rozwiązaniem byłoby



To #oswiadczenie ma na celu zachowanie balansu mocy, bo nie o takie mirko walczyłem. Zapraszam do rzeczowej dyskusji na wyzwiska.
D.....a - To może ja też się wypowiem w sprawie #jagsonify, co się będę pipał po szcz...

źródło: comment_oiI3ZmWh4T6CdlRGOHsNGmVjD6RW0Cw7.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dziecko_Kiciocha: wszyscy piszą o jakimś bólu dupy różowych pasków, kto konkretnie buldupował? bo ja nie widziałam jeszcze ani jednego wpisu, który by narzekał, że zgarnia atencje
  • Odpowiedz
Udzielałbym korków z matematyki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Vealheim: zrobiłeś mój dzień ;D

@tusiatko: przyszła z blipa nawet fajna dziewczyna z koleżanką wrzucają sobie swoje zdjęcia, ładnie się zasymilowała a różowe paski mają ból dupy.
  • Odpowiedz
@Dziecko_Kiciocha: co ty, nigdy w życiu z domu nie wyszedłeś? XD To są kobiety, tak zawsze było i będzie że jak w towarzystwie zjawi się jakaś nowa (i ładna) laska to reszta koleżanek #!$%@? takie chimery i rzuca takie spojrzenia że ja to bym na miejscu tej nowej się wycofał od razu :D

@Dziki_wieprz: otóż to
  • Odpowiedz