Wpis z mikrobloga

@Kaczus2B: Jak się wkręcę to jedna książka mi zajmuje 3-4 dni. Nie jest to wynik rewelacyjny ale na tyle czasu dysponuję. Średnio mi wychodzi jakieś 5-7 książek w miesiącu jak lepszy okres mam.
@Castagiro: to policz sobie, że w promocjach za książkę płacisz pewnie ok 15zł (mi średnią zawyżają książki techniczne, ale i tak wychodzi ok 20zł) i policz czy abonament się opłaci. Dołóż do tego, że jednak 1 książkę na parę miesięcy pewnie kupisz, bo nie wszystko jest w legimi i masz, czy Tobie się opłaci, czy nie. Zaletą jest na pewno to, że jak ci się nie spodoba książka, to zarzucasz i
@Castagiro Biblioteki w dużych miastach oferują kod do legimi ważny miesiąc za darmo, wystarczy mieć kartę założoną. Tylko co ważne działa tylko na mobilne urządzenia i komputery.
@Castagiro: Kod biblioteczny działa jak najbardziej na czytnikach Pocketbook i InkBook. To jest ich duża zaleta w porównaniu do Kindle. Od niedawna ruszył tez Empik ze swoim abonamentem, obecnie 60 dni bezpłatnie (tutaj działa na czytnikach z Androidem, np InkBook)