Wpis z mikrobloga

Polaczki to wyjątkowo głupi naród i nie wiem, czy kiedykolwiek zmądrzeje. Rząd łamie prawo i wprowadza ograniczenia drogą rozporządzenia, co jest niezgodne z konstytucją RP, a cymbał jeden z drugim będzie mi mówić, żebym siedział na dupie i nie narzekał.

Ja się do ograniczeń stosuje, ale żeby je wprowadzać, powinno się działać zgodnie z prawem. Niestety, wtedy by trzeba było przełożyć wybory i tylko o to tym grabarzom polski zależy, byle ich wybrać w maju, a potem niech się dzieje co chce.

Tfu na was, nie mam pretensji o ograniczanie wolności bo potrafię się dostosować, gdy stan jest wyjątkowy, ale niech to będą działania zgodne z prawem. Czy wy sobie dzbany nie zdajecie sprawy z tego, że jak władza łamie jakieś przepisy, a wy to akceptujecie, to zachęcacie ją do łamania kolejnych?

A nie, przepraszam, robią to od dawna, bo stan edukacji prawnej polaczków jest na żenującym poziomie i jeżeli prawo z jakiegoś powodu jest wadliwe, to na szczęście zawsze można obwinić sędziego.

Ha tfu!

#polska #polityka #bekazpisu #neuropa #4konserwy #hatfu
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
USTAWA
z dnia 25 marca 2020
o uspołecznieniu środka reprodukcji

Art. 1
1. Użytkownik @kogi jest zobowiązany do aktu seksualnego z pierwszymi pięcioma osobami, którzy doń się
  • Odpowiedz