Wpis z mikrobloga

@Przegryw_bez_zycia Ja jednak rozumiem wszystkich przegrywów, którzy maja problemy ze wzrostem. To jest najgorsze ze mógłbyś być chadem i wszyscy by cię traktowali tak jak każdy powinien być traktowany w życiu gdyby nie to ze jesteś karłem. Sam byłbym chadem gdyby nie to ze jestem niski. Ja się nawet wstydzę podać swojego wzrostu bo to jest dramat jak ludzie traktują niskich mężczyzn i nie tylko kobiety ale często tez mężczyźni postrzegają ich jako gorszych. To boli najbardziej ze nie ważne jak jesteś przystojny ani ile byś mógł zmienić i tak będziesz gorszy bo jesteś niski. Jedyne wyjście z takiej sytuacji jest oczywiste. Selekcja naturalna, urodziło się gorszym i całe życie było i będzie się gorszym. Nie ma miejsca na świecie dla takich jak my. A najgorzej jak jest się niskim ekstrawertykiem a do tego osoba wrażliwą. Pozdrawiam wszystkich wysokich chadów i życzę wam życia, o którym niski manlet mógłby tylko pomarzyć. Głupie kilkadziesiąt centymetrów dzieliłoby mnie od szczęśliwego i godnego życia.

#przegryw
#chad
  • 39
@przegryw_muszek: Skoro masz tyle to w czym widzisz w sumie problem po za swoją psychika? Spotkało cię coś w życiu przykrego czy nie? Może wystarczy coś zmienić tak jak to mówią normiki i sytuacja się poprawi i będziesz chadem. Ja próbowałem ale niestety nie da się przeskoczyć bariery wzrostu niezależnie co się zrobi.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Still22lvlCrock: tzn no może trochę przesadziłem, ale chodziło mi o to że ten wzrost zawsze będzie się rzucał w oczy, a dla wielu kobiet będzie nie do zaakceptowania. Dla kobiet wzrost to wygląd, łączą to
@Thachi: zawsze byłem najstarszym bratem, chętnie będę robił za tego młodszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozumiem o co ci chodzi, ale nie do końca się zgadzam. Poza tym, mam wrażenie, że na wzrost bardziej się patrzy w internecie niż w realu.