Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki, jak to możliwe? Rok temu zawarłem OC w ergo hestii na motocykl, płaciłem 800 zł, teraz dostałem nową super ofertę za rok bezszkodowej jazdy i automatycznie mi przedłużyli z tą różnicą, że koszt OC to 960 zł xD Oczywiście chcę jutro wypowiedzieć umowę i spróbować gdzie indziej, Pani na infolinii poinformowała mnie, że mogę wypowiedzieć obecną umową i nową zawrzeć także u nich na lepszych warunkach XD Na pytanie dlaczego nowy klient ma lepszą ofertę od stałego nie dostałem odpowiedzi ()
  • 9
  • Odpowiedz
@HanokerV4: kazda fjrma ubezpieczeniowa leci w cbooja z przedluzaniem umów, pzu z moim samochodem tak samo polecieli, kurla o dobre 500 zl by z automatu podnjesli gdybym samemu tego nie ogarnal i nie poszedl do znajomego ubezpieczyciela ktory mi zalatwil oc tez w pzu ale 100 zl izsze niz mialem
  • Odpowiedz
Właśnie znajomy ubezpieczyciel z PZU mi załatwił za 280 dosłownie 3 minuty temu, zostawiam ku przestrodze żeby nikt się przypadkiem w tym januszexie nie ubezpieczył jak ja rok temu XD
  • Odpowiedz
Honda CB500, pierwszy pojazd jaki mam na siebie, ubezpieczenie wykupiłem w wieku 19 lat, spora pojemność i klasyfikacja jako "sportowo turystyczny" może stąd ta cena ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@HanokerV4 po prostu sa firmy ktore nie chca ubezpieczac motorow( narzucaja wysoka cene),a inne chca i maja korzystne warunki.
Za rok sprawdz w uniqa jak bedzie- na 90% beda mieli najtaniej.
  • Odpowiedz