Wpis z mikrobloga

#tibia
Z racji kwarantanny odpaliłem sobie Tibie na serwerze Bona i coś sobie expię paladynem. Mam 22 lvl i pytanie, gdzie się teraz chodzi expić na takim levelu, żeby jeszcze był z tego jakiś pieniądz fajny.
Znalazłem super miejscówkę na północy wschód od Carlin, tam są takie drzewa i jakby driady, to te stworki się fajnie zabija, ale znalazłbym też jakąś zastępczą miejscówkę. Pomoże ktoś?
Cyklopy obok Thais raczej mało golda dają i są oblegane
  • 9
@oddajciemikontozlodzieje: O wow, te stonerefinery wyglądają na mega dobrą propozycję. Dzięki!

@Jellylike_Julius: @theystalkedmeb4:
Mam jeszcze pytanie odnośnie ataku paladynem. Może mi się wydaje, ale zauważyłem taką zależność, że jak potwór jest kratkę obok mnie to często zdarza mi się pudłować. Jest rzeczywiście taka zależność, że jak potwór jest obok Ciebie a atakujesz bronią dystansową, to zwiększa się szansa na miss? Dzięki
@aimiejegoczterdziesciicztery: tak.
"Paladins are long-range fighters, but, unlike sorcerers and druids, they suffer from decreased accuracy when attacking enemies within melee range. Because of that, their fighting style consists of running around and shooting. Depending on the environment that might be problematic and also not to everyone's liking"