Wpis z mikrobloga

  • 0
Super, tylko ta potrzeba atencji niesmaczna jest. Chcesz być dobry to bądź dobry, nie krzycz do innych Patrzcie jaki jestem dobry
  • Odpowiedz
  • 0
@asd23434asd maski, a właściwie przyłbice ma personel, z pacjentów miałam ja i jeden chłopak (u lekarza trzeba zdjąć, żeby lekarz zweryfikował, czy nie ma opryszczki)
Zmieniają rękawiczki po każdym pacjencie :)

Ogólnie pacjentom mierzy się temperaturę 2/3 razy, są w kilku miejscach płyny do dezynfekowania rąk ;)
Kolejka krwiodawców stoi na zewnątrz budynku, wpuszczają pojedynczo :)
  • Odpowiedz
  • 1
@pani_doktor_od_arszeniku "Oddajesz krew?"

Tak, mam też książeczkę honorowego dawcy i co z tego. Nikomu się tym nie chwalę. Robię swoje. Ale ok, takie mamy czasy że trzeba wszystko do neta wpuścić i czekać na lajki. Spoko, działajcie.
  • Odpowiedz
@ste3: Cieszę się, że oddajesz :) Zatem jako honorowy dawca zapewne wiesz, że naszym obowiązkiem poza regularnymi donacjami, jest aktywne propagowanie idei honorowego krwiodawstwa poprzez takie akcje. Jeśli masz inne pomysły, jak mobilizować ludzi, jak poskramiać ich niewiedzę (w społeczeństwie nadal pokutuje przeświadczenie o nadprodukcji krwi (sic!)), jak oswoić ich strach przed oddawaniem krwi, chętnie wysłucham Twoich pomysłów. Dołącz do naszego tagu, poczytaj wpisy, może się przekonasz :)
  • Odpowiedz