Wpis z mikrobloga

@CzerstwaBulka przecież to jest rozrywka pokoju pamiętników z wakacji, takie trochę bardziej profesjonalne patostreamy ze scenariuszem, tysiące wykopków ogląda tych Knurów i Danielów, a to wcale automatycznie nie znaczy że warto się tym zainteresować...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jaracz_Joint: a to sorry pewnie twoja inteligencja tak bardzo ci przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak masz rację ale zarazem jest prawdziwą komedia oparta na tragedii bohaterów, popyt na taki humor jest odwieczny i im bardziej stresujące życie tym bardziej staje się popularny, wyjmij kija z dupy i nie miejmy #!$%@? o to co kto lubi, wrzuć sobie na czarną i z głowy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Comboman: Może źle oceniam na podstawie idiotycznych memów, a sam serial może być ciekawy. Jak będę się nudził rzucę okiem na jakieś polecane odcinki.

Widzisz, mam na czarno ale tak ludzie tutaj używają tagów, nie używają, to też dużo świadczy o inteligencji :)
@CzerstwaBulka: abstrakcja, dobre postacie, śmieszne momenty, dobry pomysł i to co ludzie lubią najbardziej - oglądanie patologii/gorszych od siebie

Ale ja rozumiem czemu się może podobać, to mimo wszystko dobry serial, aczkolwiek nie dla mnie do końca.

Peterson go bardzo też lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)