Wpis z mikrobloga

z nudow zalozylem sobie po jakims roku konto. oczywiscie calkiem sporo tych samych lasek, jak zwykle. ale ja nie o tym. ze zmian, to zapuscilem brode, zero opisu (kiedys robilem opis) i wiek dalem kilka lat zanizony - na 28, przy czym wygladam wlasnie na tyle mniej wiecej. no i ruch jest o wiele wiekszy ( ) kiedys mialem moze z jedna albo dwie pary, teraz mam 7. kiedys polubien mialem maks kilkanascie, teraz mam blisko 50. nawet nawinela sie dziewczyna, do ktorej kiedys zagadalem na innym portalu i mnie olala, ladna z twarzy, sporo tatuazy. co prawda teraz dala fotki sylwetki i jest gruba, wiec zupelnie mnie nie interesuje, ale ciekaw bylem czy da mi polubienie, no i dala XD to co mnie strasznie irytuje, to ze sporo jest kobiet, ktore ukrywaja sylwetke, wiec wiadomo ze cos kombinuja, a te u ktorych da sie cos zobaczyc z reguly tez widac, ze staraja sie fotki robic tak, zeby jak najbardziej to ukryc. no i calkiem duzo lasek pozujacych w bieliznie przed lustrem ¯\(ツ)_/¯ tak czy siak, mam wrazenie ze zapuszczenie brody moze pomoc wielu facetom troche podbic atrakcyjnosc. przyznaje przy tym, ze do tych dziewuch z ktorymi mnie sparowalo nawet nie mam zamiar gadac, bo i tak nie zapowiadaja sie jakos szalowo to raz, dwa to wiekszosc gdzies mieszka nascie kilometrow ode mnie, a trzy wiekszosc nawet opisu nie ma, wiec nie chce mi sie wysilac szarych komorek zeby #!$%@? jakies fikolki ¯\_(ツ)_/¯
#tinder
  • 6
  • Odpowiedz
@Kruszec: mnie sie wydaje, ze ci debile tego nie sprawdzaja i mozna zapuszczac brode bez wzgledu na posture ¯\_(ツ)_/¯ dobrze, ze nie zaczales jojczec, ze zapuszczanie brody jest dziewczynskie xD
  • Odpowiedz