Wpis z mikrobloga

@betrayero: ale ktos z jego konta na youtube regularnie kasuje wszystkie shoty z udzialem proboszcza. mi tez z kanalu #!$%@? filmik jak tlukl malysza:
Ostrzeżenie z 15 lutego 2020. Wygasa 15 maj. Treści usunięte przez Proboszcz Proboszcz
nie wiem kto to za niego robi i w jakim celu... moze proboszcz juz chce by o nim wlasnie zapomniec tak samo jak Pezet. czas pokaze ale ja bym sie juz nie łudził jesli
@konfident007: Dobra znalazlem oba kanaly a w informacjach kanału tak: Zawiadamiam że ja Paweł Michał Zaborowski zrzekam się korzystania z tego jak i również drugiego kanału proboszcz proboszcz do czasu wyjaśnienia sprawy mojej sprawy karnej i zapadnięcia wyroku i informuje ze nowymi właścicielkami kanału są panie Magdalena Głowienko oraz Aleksandra Wallette i również panna Katarzyna Zakrzewska. Również chciałbym poinformować ze na kanałach mogą pojawić się osoby trzecie oprócz mojej osoby
@konfident007: Tez tak mysle, ze proboszcz im kazal usuwac wszystkie shoty z jego udzialem. No i sa 2 opcje: Albo nie chce miec nic wspolnego z patostreamingiem albo jego adwokat ( o ile go ma XD) zlecil mu usunac wszystkie shoty z jego udzialem mogące postawić go w złym świetle podczas wyroku
@betrayero: 'cwel #!$%@? nogami walczy' xd

i te charczenie psa gdy sie dusi, ale dalej drze morde, ze #!$%@? cweli co sie prujo w necie, jprdl.

w mojej klasyfikacji najwiekszych debili na patoscenie glupsza jednostka od malysza jest tylko brudlenka a i to niewiele. przy czym brudaska jest wyraznie uposledzona intelektualnie a jej mozg musi miec ksztalt trapezu.