Wpis z mikrobloga

  • 193
#!$%@? mać. Ani trochę nie żal mi branży rozrywkowej, aktorów, piosenkarzy i reszty tego kółeczka. Były czasy prosperity - trzeba myśleć głową a nie dupą. W XXI wieku, a już na pewno w 2020, trzeba być elastycznym. Nie ma zapotrzebowania na rozrywkę - rób coś innego. Jak to mówił klasyk - zmień pracę, weź kredyt.
A że nie byłem odbiorcą ich treści, więc podwójne tfu na ich działalność.
#koronawirus
spinel - #!$%@? mać. Ani trochę nie żal mi branży rozrywkowej, aktorów, piosenkarzy i...

źródło: comment_1584984113hnOUhPPffJC1M7SVCOt3JU.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
nie żal mi branży rozrywkowej, aktorów, piosenkarzy

A że nie byłem odbiorcą ich treści, więc podwójne tfu na ich działalność.


@spinel:

nie ogladasz nigdy filmow, nie sluchasz nigdy muzyki?
  • Odpowiedz
@spinel: jak np. czyjś koncert się nie odbywa to pracy nie ma przy okazji:akustyk,gość od oświetlenia,bar,ochrona plus osoba która ten koncert organizuje(pewnie o kimś jeszcze zapomniałem).co wy tu plusujecie za wysrywy xD
  • Odpowiedz
@flregkey: tak jak pisałem, szkoda ich tak samo jak fizjoterapeutów i barmanów ¯\_(ツ)_/¯
@resuf: #!$%@?, nie można napisać niepopularnej opinii bo od razu zostaniesz wytknięty jako freethinker z fedorą
@ZuyKefrus: zgadłeś 1,5 z tego zestawienia, nie zgaduj więcej ( )
  • Odpowiedz
  • 13
@spinel ojej ale ty jadowity, zluzuj porty troche ( ͡° ͜ʖ ͡°) branza rozrywkowa to nie tylko wysoko oplacani aktorzy i muzycy sciagajacy po 50k za koncert. Masz mase ludzi robiacych eventy, muzykow grających okolicznosciowo, dorabiajacych artystow, rozkrecajace sie firemki i ludzi ktorzy zaczynaja spieniezac umiejetnosci do ktorych dochodzili dlugimi latami. Ich tez #!$%@? pradem? Przeczytales naglowek z onetu o jakims tanczacym celebryto dzbanie czy innej aktoreczce z
  • Odpowiedz
@spinel: mówisz o jakimś promilu z tej branży. Tak jak napisał ktoś wyżej piosenkarz na scenie to tylko jeden z elementów. Ucierpi na tym wielu innych ludzi, a nawet wśród samych piosenkarzy czy aktorów, ci zarabiający miliony to margines. Jest wielu grających do kotleta, którzy też teraz nie zarabiają i dla nich to może być rzeczywisty problem.
  • Odpowiedz
@spinel: Wiele osób dostanie po dupie, nie tylko celebryci. Tych akurat to mi nie szkoda, bo zamiast #!$%@? zebrać chociaż te 50-100k oszczędności to #!$%@? wszystko na pokazanie kto ma droższego mercedesa w leasingu i większy dom na kredyt. #!$%@? im w dupy xd
  • Odpowiedz