Wpis z mikrobloga

@p0lek szlifierką kątową dałem radę w około 3 godziny ogarnąć pokój 17m^2. Starego parkietu jeszcze nie oddawałem, trzymam go w samochodzie dostawczym bo jeszcze trochę gruzu będę miał. Mam zamiar dopiero pojechać ze wszystkim do PSZOK bo w teorii zbierają odpady budowalne - mają w wyjątkach co prawda substancje niebezpieczne, ale zobaczymy, może za opłatą się tego pozbędę od razu w tym miejscu żeby się z tym nie wozić. Ewentualnie zapytam się
  • Odpowiedz
  • 0
@isildurs_eee od jutra z tym cisnę, dodatkowa atrakcja jest taka że będę to robił po pracy więc mogą mnie sąsiedzi na widłach wynieść, ale na szczęście pod spodem akurat też jest remont to najgorszy front odpada :D

@p0lek też mam koło 17m, to może i to kucie jakoś pójdzie, nawet jakby 2x wolniej szło to 2 dni i po robocie, a chociaż nie ma takiego syfu jak przy szlifowaniu. Szlifierki kątowe to
  • Odpowiedz
@ossadagowah: Pyłu masa, to prawda, pierwszą część robiłem na oślep tak naprawdę i zostawiłem mijaki, potem odkurzyłem, poprawiłem mijaki i nie było tak źle. Ale jak będę robił pozostałe pokoje to wynajmę szlifierkę do betonu z wejściem na odkurzacz przemysłowy, za ~100zł można wynająć na dobę więc w kilka godzin powinno łatwo się udać ogarnąć bezpyłowo.
  • Odpowiedz