Wpis z mikrobloga

@InterferonAlfa_STG: otwieram okno, żeby wpuścić trochę świeżego powietrza,a zamiast tego dostaję dym papierosowy. Świetnie. Jak palacz chce się truć, to niech się truje sam, a nie wszystkich dookoła. Palenie to najbardziej #!$%@? nałóg, który niestety jest akceptowalny społecznie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
@MisiekPrzerwa: no to idź za ciosem, wyrzuć wszystkich ze szczekającymi psami, płaczącymi dziećmi, działającymi wiertarkami i wszystkichh innych, którzy w jakiś sposób ci przeszkadzają.
Nie pasuje? Zawsze możesz mieszkać w domku na wsi.
  • Odpowiedz
  • 26
@czokobons @InterferonAlfa_STG wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. W moim przekonaniu, smrodzenie jest naruszeniem mojej wolności. Analogicznie: gdybym wywalał śmieci na balkon, to potulnie byście zaakceptowali ten zapach, co nie? Toż to mój balkon i moja wolność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 9
@czokobons nie mam zamiaru zakazywać palenia, tylko sugeruję, żeby palacze robili to w miejscach do tego wyznaczonych. Tak samo jak nie mogą robić tego na przystankach autobusowych, tak samo pięknie by było, gdyby nie mogli palić na balkonach w blokach.
  • Odpowiedz