Wpis z mikrobloga

@mrocek: Revolut to nie bank więc nie masz żadnych gwarancji na swoje pieniądze. Jak się nagle zwiną to kasa adios i kop się z nimi o zwrot. Trzymając hajs w banku masz gwarancję BFG do 100k euro.

Revolut jest spoko do małych kwot i jako takiej zabawy. Więcej niż 1000 zł bym tam nie trzymał.

Już nie raz widziałem historię jak komuś nagle, ot tak bez powodu zablokowali konto, bo mogą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: to jeszcze jedno pytanie o tą kartę - trzeba ją koniecznie wyrabiać? Wolałbym mieć jak najmniej kart szczerze mówiąc. Nie mogę znaleźć żadnej tabeli opłat żeby porównać z opłatami jakie musiałbym ponieść przenosząc środki z konta pekao na konto EUR pekao. Ale chciałem wysłać na Walutomat i dopiero na to konto.
Jest też ten licznik. Jak to w praktyce działa? Bo pisze że umożliwia darmowe właśnie zamiany, pytanie jak szybko
@caribbean: karty pewnie nie trzeba, w sumie nie wiem. Ja wziąłem, leży w szufladzie, może kiedyś się przyda.

Przelewy powinny być darmowe, ja większość robiłem przez Walutomat i Revoluta i przy tych opcjach na pewno nie ma opłat.

O żadnym liczniku nie mam pojęcia szczerze powiedziawszy. :P
@caribbean: wymieniałem swego czasu i przelewałem na Aliora po prostu. Zaprzestałem tego bo w sumie wystarczy przelać kasę na Aliora i tam wymieniać. :P

Nie mam pojęcia co ten kod promocyjny daje, jakieś grosze chyba gdy ktoś XXX złotówek wymieni.
@Krupier: Hej, wiesz co miałbym pytanie a jako że jesteś klientem kantoru aliora to może będziesz znał odpowiedź. Mam problem, dzwoniła do mnie Pani z banku, bo nie chcą mi zaakceptować weryfikacji bo adresy się nie zgadzają i muszę je zmienić
- nie mogę zalogować się do konta, nie przychodzi na maila (na który przyszła informacja o zarejestrowaniu) przypomnienie hasła
- nie mogę się połączyć na infolinii

Nie wiesz jak by
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caribbean: o kurde, w sumie nie wiem. Ja tam konto kilka lat temu zakładałem i raczej bez problemów.

Jak się adresy nie zgadzają to chyba po zmianie wystarczy ponowic wniosek? Jak nie to ostatecznie pewnie zostanie spacer do oddziału. ( ͡° ʖ̯ ͡°)