Wpis z mikrobloga

Chciałbym zacząć renowacje starych mebli, które ludzie wyrzucają lub oddają za darmo. Tylko gdzie w #poznan znajdę jakias powierzchnie do wynajęcia, żebym mógł sobie te meble odnawiać? Sprzętu trochę mam, wiec ma bierząco będę dokupowali, ale w mieszkaniu w bloku nie mam miejsca na tego typu zabawy

#pracbaza #mieszkanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JavierDaY: hm. Pytanie z innej beki: nie obawiasz sie, ze te meble są zapkeśniałe? Tj.bo takie meble czesto śmierdzą - ciezko mi powiedzieć czy to zazwyczaj jest zapach tych ludzi, czy to drewno z czasem tam pachnie, ale generalnie podchodzi to zawsze po zapach pleśni. Jesteś w stanie usuwać ten zapach?
  • Odpowiedz
@jurgin: są w poznaniu jakby świetlice/sale artystyczne, gdzie możesz po prostu przyjść i porobić jakieś rzeczy, są salki muzyczne do ćwiczeń jakichś zespołów jak nie maja na to miejsca, dużo jest takich świetlic, musiałbyś iść i się spytać czy Ci pozwolą, bo to jednak trochę grzebania jest, ale myśle, ze nie powinno być problemu (ogólnie nie wiem jak konkretnie w Farbach, ale to nie jedyna taka miejscówka)
  • Odpowiedz