Wpis z mikrobloga

W przypadku tych testow wynosi okolo 10%? One beda dobre jak juz zachorujesz i bedziesz mial 100% objawow w celu potwierdzenia ze to corona.


@slawomiras: czyli odciążają laboratorium i potwierdzają pacjentów którzy wymagają leczenia - zakładając, że będziemy mieć schemat leczenia poprawiający rokowania to takie testy są przydatne. Pacjent objawowy - robisz test na koronawirusa i grypę, wychodzi dodatni COVID izolacja i schemat leczenia. Wychodzi grypa - leczenie domowe (małe prawdopodobieństwo
@onuceSzatana: Dziecko zacznij się wyrażać trochę bo Twoje wypowiedzi tracą sens. Chcesz się powyzywać czy prowadzić dyskusję? Poczytałeś trochę o tych zagadnieniach, które wymieniłem?
Koreańczycy przestrzegają kwarantanny i noszenia masek. A jak to wygląda w obsranej gównem i zadłużonej polsce? (w której 2 mld idą na gównokampanię a do lekarzy mówiło się "niech jadą")
Generalnie potencjalnie zarażony jest teraz każdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@onuceSzatana: O #!$%@? człowieku xD dobra, mam nadzieję, że Ciebie będą badać serologicznym.
"aktualnie nie zaleca się stosowania testów serologicznych w celach diagnostycznych". Jak dla Ciebie to nie są konkrety to ja nie wiem co będzie. Życzę zdrowia dla Ciebie i najbliższych i do usłyszenia po pandemii. Wtedy poczytamy o testach i wałkach na testach
@onuceSzatana: Żadnych konkretów "Jednocześnie informuję, że tylko zastosowanie metod molekularnych pozwala na spełnienie laboratoryjnego kryterium potwierdzenia przypadku COVID-19, zgodnie z obowiązującą defnicją przypadku na potrzeby nadzoru nad zakażeniami ludzi nowym koronawirusem COVID-19." O #!$%@? xDDDDD