Wpis z mikrobloga

Spotkałam się z czymś takim ostatnio: "angel skull", czyli tzw. "anielska czaszka" i "witch skull" czyli "wiedźmia czaszka". I sposób, jak są ukształtowane kobiece czaszki mają, według np. incels.co, czy innych takich stron, rzutować na atrakcyjność kobiet. Jak myślicie, czy to prawda z tym wszystkim? Czy kobiety mogą cierpieć na "przegryw" z tego powodu?

#damskiprzegryw #kiciochpyta #pytaniedoniebieskichpaskow #pytaniedorozowychpaskow #angelskullvswitchskull

b.....o - Spotkałam się z czymś takim ostatnio: "angel skull", czyli tzw. "anielska c...

źródło: comment_15848109435ojjfQW6z0xzqm173WJveg.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: generalnie wygląd czaszki (szczególnie szczęki) bardzo mocno wpływa na atrakcyjność, ale często widzę brzydkie dziewczyny z mocną (teoretycznie atrakcyjną) szczęką, czasem zdarza się też że ktoś ma bardzo słabiutką szczękę, a wygląda dobrze.
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero na przegryw nie mogą, conajwyżej na "przegryw", ale jak najbardziej wpływa to na ich urodę. To jest jedna z tak obiektywnych rzeczy, że nie sądzę żebyś znalazła kogoś kto poważnie stwierdzi, że czaszka po prawej jest atrakcyjniejsza. Czyżby kobiety w końcu zaczynały akceptować blackpillową teorię atrakcyjności?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@blablaelotrzydwazero: TAK. Kształt czaszki i wykształcenie się poszczególnych jej kości (najbardziej jarzmowych, linii dolnej żuchwy, stopień wyrośnięcia w przód górnej szczęki, oraz odpowiednio szerokiej twarzy) jest decydującym czynnikiem atrakcyjności dla obu płci.

NIE, kobieta nie może być przegrywem, gdyż mężczyźni nie mają w większości ŻADNYCH wymagań (z urodą włącznie) poza faktem istnienia, czego dowodem są moje eksperymenty tinderowe.
Mam nadzieję, że pomogłem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Bonwerkz: Tak, nawet taka. Może faktycznie będzie miała problem ze znalezieniem partnera porównywalny aż do problemu, który ma z tym przeciętny mężczyzna, ale na seks to już na pewno znajdzie sporo chętnych. Ty myślisz, że ja to z głowy wyciągam. Ja po prostu słucham opowieści moich znajomych jaką kolejkę do loda mają takie laski
  • Odpowiedz
Większość osób komplementujących mnie to kobiety i geje (albo biseksualni faceci)


@blablaelotrzydwazero: To gratuluję i zazdroszczę. Większość osób komplementujących mnie... A nie czekaj, nikt mnie nie komplementuje poza mamą i babcią. Ani kobiety, ani mężczyźni, ani lesbijki.

  • Odpowiedz