Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 826
6 urodziny bratanka podczas #epidemia
Stwierdziliśmy że nawet w małym gronie nie ma sensu się spotykać, dlatego wszystko odbyło się online.
Młody bardzo sie ucieszyl z niespodzianki i skwitował słowami że "lepiej nie byc chorym".

Bardzo popieram :)
#polska #koronawirus #rodzina #zostanwdomu #polskiedomy
Atktona_tyle - 6 urodziny bratanka podczas #epidemia 
Stwierdziliśmy że nawet w małym...

źródło: comment_1584807820InQoGvB5hL3x8WzRo4UUH0.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atk_to_na_tyle stwierdziliście że nawet w małym gronie niema sensu się spotkać.. Wybacz jeśli ktoś z was ma pozytywny wynik, mam nadzieję że szybko dojdzie do zdrowia. Można źle zinterpretować treść
  • Odpowiedz
@Atk_to_na_tyle no... a moje dwie koleżanki z niebieskimi postanowiły sie spotkać, bo w planach mieli przecież wyjście w góry. Wyjście nie wyszło, to siedzą w 4 i pija caly weekend. Jedna to urzędniczka, druga kasjerka, chłop nie wiem co robi, ale też do pracy chodzi. I na ch*** na home Office poszedl ostatni gość, skoro baba mu zawlekla na chatę ludzi z zewnątrz ( _)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FilodendronMonster: no są i tacy ludzie, na szczęście moja rodzina i znajomi ogarniają powagę sytuacji i nie traktują siedzenia w domu jak dodatkowej możliwości na spotkanie się z ziomkami - oby jak najwięcej osób to ogarnęło to szybciej się pozbędziemy tego dziadostwa ( ʖ̯)
  • Odpowiedz