Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crock92: "Blue4u" w zasadzie to po prostu para która miała 2 amstaffy i dopuścili psa. Zostali hodowlą tylko na potrzeby legalnej sprzedaży i ogloszenia.
@cazzanomore: do czynienia tak, wychowanek mój pierwszy. Ale rodzice zawsze mieli "groźne" psy (od dobermanów, rottweilerów, po owczarka którego czasem wrzucam)
@cazzanomore: moim pierwszym psem w życiu była suka w typie AST - z adopcji, dorosła i po przejściach. Nie trzeba mieć doświadczenia, wystarczy minimum oleju w głowie¯\_(ツ)_/¯

@Crock92: to nie jest amstaff, to jest kundelek, pszykro mi cumplu, pozostaje się cieszyć, że nie jest ze skojarzenia bluexblue.
@matra: Ja psów w ogóle nie miałem, za to znajomy ma i pitbulla i amstaffa, stąd wiem, że nie tak prosto z tymi psami i trzeba mieć do tego rękę oraz wiedzę jednak, to nie jamniki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cazzanomore: pewnie że nie jamniki, jamnika to ja bym za dopłatą nie chciała. 10 TTB jest bardziej zrównoważonych niż jeden źle zaopiekowany jamnik :P
@Crock92: okropnie egoistyczne i krzywdzące podejście, nie masz się czym chwalić. Pozostaje mieć nadzieję, że przynajmniej nie będziesz się bawił w dopuszczanie suki dla frajdy i tworzenie kolejnej pseudohodowli z gównianego pochodzenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielony34: oho, tak czułem że tak będzie.
To nie były psy chowane w szopie, tylko w mieszkaniu. No i wczesnej odwiedziliśmy "pseudohodowle". I pies i suczka mega ułożone i dobrze ssocjalizowane. Mówiąc szczerze to dla mnie ważniejsze niż chodzenie z psem po wybiegach i żeby miała 10 pokoleniowe tradycje
@Crock92: daj jej co najmniej rok i co najmniej jedną, może ze dwie cieczki. Nie spiesz się, bo wycięcie narządów rodnych to nie wyciskanie pryszcza z dupy.
Piszę o tym, dlatego że weterynarze mają różną wiedzę i różne podejście, a produkcja hormonów jest bardzo ważna. Suka osiąga dojrzałość hormonalną mniej więcej po drugiej cieczce, u ras średnich kościec kształtuje się do mniej więcej 1 roku życia. Nie mam konkretnych źródeł, ale
@Crock92: "Blue4u" w zasadzie to po prostu para która miała 2 amstaffy i dopuścili psa. Zostali hodowlą tylko na potrzeby legalnej sprzedaży i ogloszenia.

@cazzanomore: do czynienia tak, wychowanek mój pierwszy. Ale rodzice zawsze mieli "groźne" psy (od dobermanów, rottweilerów, po owczarka którego czasem wrzucam)

@Crock92 WTF, gardzę.
Ile zaoszczędzileś pieniędzy na kupowaniu pseuducha i dałeś możliwość funkcjonowanie temu nielegalnemu tworu? Myślisz, że warto było?

Masz w ogóle jakieś dane