Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że @vinny oraz @niemaszans ponieśli śmierć, podobno w związku z aferą w Wyborczej, to obawiam się, że następnym do perma jestem ja. Cała aktywność tych użytkowników została wyczyszczona.

Jezus przed śmiercią wyznaczył św. Piotra na swojego następce... Tak i ja wyznaczam @programista1992 oraz @looksdontmatter na moich następców w głoszeniu blackpilla, w przypadku mojego upadku...

"Idźcie w świat i nauczajcie innych! Jak i ja Was nauczałem!"

Obiecuję, że niczym Jezus pewnego dnia powrócę na tag i dalej będę głosił blackpillową prawdę i bawił Was dalej historiami o Oskarze Deweloperskim...

Poświęcam się dla Was!

"Tak Was przyjaciele umiłowałem, że życie swe za Was oddałem!"

Pamiętajcie o mnie gdyby mnie zbanowali.
#przegryw #blackpill #blackpillraw #oswiadczenie
B.....W - W związku z tym, że @vinny oraz @niemaszans ponieśli śmierć, podobno w zwią...

źródło: comment_1584754872Pn1JZTWRRknAFUHgY9KBPA.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Pozapisuj co ciekawsze wpisy, ja chciałem poczytać sobie wpisy #niemaszans ale za późno ¯\_(ツ)_/¯ Jutro jak będzie po nocnej trzeba drążyć temat i wołać moderację do odpowiedzi, skoro temat wzruszył takie kontrowersje to powinni powiedzieć za co były bany, tak jak przy innych aferach tego typu odnosili sie do banów
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: wydaje mi się ze @niemaszansz odpadł ponieważ przy dyskusji odnośnie „zlooskmaxowanego” „fashionmaxxowanego” blackopscela zaczął używać bezpośrednich wulgaryzmów i obrazac innych użytkowników, niema to żadnego związku z ta Gazeta. Prawdziwy blackpillowiec zawsze powie prawdę i ja uargumentuje nie potrzebuje w tym celu nikogo obrażać. Prawdziwy blackpillowiec jest praktycznie pozbawiony emocji i nie da się go wyprowadzić z równowagi w dyskusji ponieważ wie ze czarna prawda rządzi tym światem i nikt nie
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Wolność słowa po polsku. Pewna "opiniotwórcza" gazeta pisze "artykuł". Następnie magicznie osoby wymienione, lub związane z "treścią" artykułu dostają bany z kapelusza. A wy się z Chin śmiejecie. Przecież za jakiś czas w tym kraju doxxing takich ludzi będzie na porządku dziennym. A wtedy wywalenie z roboty, społeczny ostracyzm i wyzwiska z prywatnych kont moderacji na fejsie. xD Polski reddit psia mać. Importowanie pozytywnych schematow spolecznych zza oceanu. ( ͡
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: myślisz, że to przez ten artykuł niemaszans dostał bana? tam jest też parę innych osób których wpisy zacytowano a bana nie dostali. nie mniej jednak niemaszans i vinn'ego trzeba pomścić. dość szykanowania przegrywów!
  • Odpowiedz