Wpis z mikrobloga

@wund3r: Boli mnie że znowu wychodzi na to że okradani przedsiębiorczy ludzie, są wstanie pomóc w sytuacji kryzysowej, a rządy które są wybierane przez zawistnych tym że ludziom wyborców, którzy myślą tylko jak się nachapać za darmo, nie są wstanie przygotować ŻADNEJ poduszki finansowej na wypadek większego kryzysu.
Nawet na wykopie widać jak bardzo niektórzy pałają nienawiścią do przedsiębiorców, bo hehe powinien dokładać z własnej kieszeni na ich wypłaty, kiedy nic
@m4r_: Nie musza. Nikt tego nigdy na glos nie powie ale to oczywiste, ze wiekszosc wspiera bo wiedza, ze moga na tym zyskac i wykorzystuja okazje. A jakby jakas firma chciala wesprzec z dobrego serca to by tego nie oglaszala a zrobila by to po cichu. ;)
@multikonto69: przestać rozdawać kasę na socjal a dać gdzie jest potrzebny. Płacimy podatki, teraz zrzutki i różne akcje, fajnie ...ludzie z własnej kieszeni uzbierali 11 baniek a oni 40 miliardów rozdadzą na 500+, widzisz tutaj logikę? Bo ja nie, szkoda że Polacy tak się nie jednoczą przeciw rządowi i wywieraniu presji na dobre zmiany. Szkoda mi dziś przedsiębiorców i ludzi na śmieciowych umowach, po prostu szkoda bo zostaną bez pracy, a
niektórzy pałają nienawiścią do przedsiębiorców, bo hehe powinien dokładać z własnej kieszeni na ich wypłaty


@ChadimusPrzegrywus: ja się nie dziwię ludziom że mają takie a nie inne podejście - dotarło do mnie to jak funkcjonowała firma w której byłem wcześniej. Typowe polskie IT - nałapać studentów i dawać im minimum podwyżek żeby nie zorientowali się jak dużo tracą w stosunku do pracy u konkurencji (zagranicznej), bajerowanie że podwyżki są dostępne dla