Wpis z mikrobloga

Pacjent zero z Zielonej góry okazał się niezłym dzbanem.
Najpierw dziękuje "opatrzności bożej" że wyzdrowiał, dziękuje kolegom że go pocieszali i na końcu dziękuję personelowi szpitala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A później mówi że:
"Ja mam być teraz 14 dni w niewoli? Jestem całkowicie zdrowy, już 19 dni byłem w szpitalu. Teraz mogę robić wszystko, jestem człowiekiem wolnym"
Czyli wprost mówi że nie zamierza się poddać kwarantannie.
#koronawirus
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A później mówi że:

"Ja mam być teraz 14 dni w niewoli? Jestem całkowicie zdrowy, już 19 dni byłem w szpitalu. Teraz mogę robić wszystko, jestem człowiekiem wolnym"

Czyli wprost mówi że nie zamierza się poddać kwarantannie.


@mayek: XD a kogo ty się spodziewałeś? młodego wykształconego z wielkiego miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? zwykły debil polaczek, takich najwięcej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mayek: jeśli to pacjent zero to zaraził się za granicą, czyli debil bo jechał jak już było wiadomo, że za granicą jest kiepsko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cukru: brak dowodów czyli nie wiadomo xD czytaj ze zrozumieniem, a wirus mutuje, nawet grypa co roku ma inna postać

@erajwa:

Jak wirus mutuje to i tak przeważnie w słabszą wersję siebie.
  • Odpowiedz
@mayek: Ale czego oczekujesz od zwykłego Janusza? To nie jest polityk czy żadna osoba publiczna, nie musi potrafić się zgrabnie wypowiadać. To media zrobiły z niego celebrytę.

Poza tym podziękował wszystkim. Można się czepiać kolejności, ale podziękował. A że katolik wierzy, że czuwa nad nim opatrzność, to chyba normalne.
  • Odpowiedz