Wpis z mikrobloga

Mama miała pobierane próbki we wtorek ok. godz 13 czy ma koronawirusa, ponieważ pracuje na sor i mIała kontakt z zarażonym. Do teraz nie ma wyników () kraj z dykty #!$%@?, ale minister ma podkrążone oczy to jest git.
#koronawirus
  • 33
  • Odpowiedz
@hellyea: U mnie pobierali i krew i wymazy z nosa. Jeden na grypę, drugi na koronę. Krew do badań ogólnych. Dodatkowo zrobili także RTG może straciłem łącznie 8 godzin siedząc w namiocie na terenie szpitala, ale dawno tak dokładnych badań nie miałem. Wynik: grypa.
  • Odpowiedz
@kubapolice: u mnie do bliskiej osoby chcieli wezwać karetkę, ale potem stwierdzili, że nie mają jednak i ma se sama dokechać taksówką i ogólnie dostała zjeby, że kaszle do telefonu i ciężko ją zrozumieć XD dojechała sama i zrobili jej wymaz z gardła tylko, wyniki za 2 dni i elo, powoedzieli, że może zostać, ale tutaj jest #!$%@? i umierajo, sepsa i syf z gilem. Dostała recepte na opcje na
  • Odpowiedz
@motaboy Napiszę więcej, #!$%@? je nawet w nocy ale na zmiany, bo słaniają się na nogach. Pracują niekiedy całą dobę z niewielkimi przerwami na sen a jak jakieś próbki są priorytetem to właśnie takie z soru, żeby nie wstrzymywac pracy personelu.
  • Odpowiedz