Wpis z mikrobloga

@dedik Jak interpretować takie akcje? Jako współczesny obraz pospolitego ruszenia społeczeństwa? Czy słabości i upadku państwa? A może both?
Osobiście z jednej strony jestem dumny, że potrafimy stanąć razem, z drugiej wqr*** że wybieramy takich nieudaczników jako rządzących.
@dedik: No niestety przyszło nam żyć w takiej grotesce, w którą jakimś cudem bardzo duża część naszych rodaków wierzy bezgranicznie. Ja już osobiście jestem zmęczony tym całym burdelem i chciałbym żeby jak najmniej ludzi cierpiało z powodu debilizmów rządzących. Ciepło na sercu robi fakt, że bardzo duże grono polskich prywatnych przedsiębiorstw wyszło z inicjatywą i ryzykuje zyskiem dla dobra innych. Życzę wszystkim dużo zdrowia i żeby w końcu zacząć żyć po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ImNewHere:

a wiesz ze to bez znaczenia bo Poprostu sprzętu nie ma na rynku?


Sprzęt (np. maseczki ochronne z Turcji i Chin, przyłbice z Polski) jest do ogarnięcia w dużych ilościach i to dość szybko (do tygodnia), tylko szpitale nie mają kasy. Największy problem jest z surowcami do środków dezynfekujących dla szpitali. Tego już w zasadzie w Europie nie ma.