Wpis z mikrobloga

#dailyzupka
16/30 - challenge

Dzień szesnasty. Dziś zupka Knorr Gulaszowa. Jadłem już kiedyś ten smak od Amino i uważam, że naprawdę można go polubić, ba mój kumpel to fanatyk tej zupki. Pół mieszkania #!$%@? Gulaszowymi. Tak więc z myślą o nim postanowiłem sprawdzić jak prezentuje się ten smak podany przez Knorra.

Smak: Gulaszowa
Producent: Knorr
Produkcja: Made in Poland
Gramatura: 64g
Zawartość: Kluski, duża saszetka proszku
Cena: 1.49zł
Dostępność: np. Kaufland, Topaz, Lidl
Skład:


Recenzja:
Zupka ma okropnie mocny i intensywny smak. Po prostu aż drapało w gardło, co gorsza czuć go było spalenizną. Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę musiał dolać bonusowej wody do zupki, no ale inaczej bym po prostu tego nie zjadł. Po dolewce zupka dostała drugie życie. I o ile już nie atakowała gardła niczym Vifon nosa, to posmak spalenizny pozostał. Generalnie poza węglem zupka smakuje paprykowo-pieprzno-mięsnym mixem, i w sumie jest to dobre i smaczne połączenie, jednakże ten posmak spalenizny niszczy całą kompozycję. Kolorek całości to intensywny brąz, wygląda to nieźle, można by jeść oczami. Makaron zdecydowanie najlepszy spośród Knorrów, sam w sobie nie ma żadnych negatywnych posmaków, a za to bardzo fajnie przeszedł smakiem całości w efekcie czego obok wczorajszego Vifon Curry był to najsmaczniejszy makaron do tej pory. Z warzywek okej ilość marchewki.

Plusy:
+ mimo wszystko smaczne
+ super makaronik, ciężko będzie go przebić
+ oryginalna na swój sposób
+ użycie papryki jako łagodnej propozycji smakowej (zawsze papryka = chilli = OSTRA ZUPKA!! ())

Minusy:
- totalnie zbyt intensywny smak
- nieco zbyt pieprzna
- czuć spalenizną

Podsumowanie:
Zupka na swój sposób oryginalna, i w przeciwieństwie do poprzedniczek tym razem oryginalność wywodzi się ze smaku, a nie z klusek czy dodatków. Czy lepsza od Amino? Zbyt dawno ją jadłem, żeby się wypowiedzieć, ale wiem jedno, na pewno do niej wrócę, a Wam polecam po prostu jakąkolwiek Gulaszową spróbować, bo warto. Ocena końcowa: 7/10

Tag do obserwowania/czarnolistowania: #dailyzupka
Mergan27 - #dailyzupka 
16/30 - challenge

Dzień szesnasty. Dziś zupka Knorr Gulas...

źródło: comment_158465280315hTNrjrLBFmbpCftSyZpm.jpg

Pobierz
  • 35
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (176)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Snipes @madrenax @Inszallah @Rose_mosquito @foodman @raeurel @dupskojestzajete @Art_ @Janek_dzbanek @sqoro @valarr @mandrake0 @lamalamie @mwss @jank0vski @Obi-LAN__ @karasiju @unmonitoredalias @redcor3 @Michap33 @Profesor_Avenarius @Mogard @iambatman @Grubyp_qKociamber @booogus @fazerito @Naiken @nightdriver-v2 @mruw @mimil @mniamrampampam @elune @M00P @Krzyszy @w_d_n @b_pl @4gN4x @blashot @
Zawartość: Kluski,


@Mergan27: ja Cie prosze....jadles kiedys kluski?
wiesz jak wygladaja?
wpisz se w googlach ja wiem? kluski slaskie? kluski polskie? kluski na parze?
to co miales w zupce to MAKARON :P

(wiem czepiam sie jak raz gdziestam za mlodego bylismy na kwaterach i gospodyni zaprosila nas na obiad bo beda kluski to poszlismy-byl makaron a klusek brak :PP)