Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Może się powtórzę na tagu jeśli chodzi o fenka ale po wypróbowaniu mogę polecić go każdemu przegrywowi xD

Krótko:
Plusy:
- łatwość w nawiązywaniu rozmowy
- lepszy humor
- więcej motywacji
- lepszy sen
- jeśli trafisz na dobrą osobę to morda się wam nie zamyka xD najlepiej taka która też czuje efekty
- można łączyć z 420 ale wiadomo nie za dużo
- przy alkoholu nie zauważyłem złych skutków ubocznych ale też lepiej dużo nie chlać
- legal

Minusy:
- długo wchodzi, u mnie około 3-4h, ale jak już trzyma to do końca dnia
- tolerka jest niesamowita i po dwóch dniach (w dawce ok. 1g) trzeba zrobić przerwę parę dni bo nikt normalny nie weźmie tego 5g xD
- ci co żrą inne nootropy mogą nic nie poczuć z wiadomych względów, są tacy co będą wmawiać, że to placebo
- ciężko dostać coś dobrego w dobrej cenie, pewnie znajdą się tacy co wolą przywalić białeczko albo inne molly podobne coś bo wychodzi podobnie cenowo

Ogólnie poleczam. Jak już będziecie się zaopatrywać to weźcie większą ilość bo np. 10g to małooo

Chciałbym też tu podziękować pewnemu Mirkowi co podesłał na spróbowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#narkotykizawszespoko #nootropy #fenibut #phenibut #przegryw #mirkorecenzja
Bodzias1844 - Może się powtórzę na tagu jeśli chodzi o fenka ale po wypróbowaniu mogę...

źródło: comment_1584631328siCZ2lwGqFuzn2IUKmZTIq.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WigilijnyDres_KoalaNoStress: prócz tego co napisałem to nie zauważyłem żadnych. Niektórzy mówią, że w przerwie od brania dochodzi do pogorszenia samopoczucia i depresyjnych nawet stanów ale ja nic takiego nie zauważyłem. Po prostu wracałem do normalnego humoru xd
  • Odpowiedz
- ci co żrą inne nootropy mogą nic nie poczuć z wiadomych względów, są tacy co będą wmawiać, że to placebo


@Bodzias1844: No wytłumacz mi dlaczego( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie ludzie od nootropow powinni go lepiej czuć.

Tylko nie uzależnij się kolego
  • Odpowiedz
bo tolerka tak na nich działa własnie xD

tolerka


@Bodzias1844:

Jak może być tolerka na agonistow gaba przy stosowaniu nootropow? Niektóre silne nootropy jak phenibut mogą osłabić działanie nasenne phenibuta, ale efekt prospołeczny i relaksacyjny jest
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: jakbyś się zgłębił, to byś wiedział, ze piszesz głupoty z ta tolerką i nootropamixD

BTW skutki odstawienia phenibuta czuć przy kilkudniowym stosowaniu i zaprzestaniu suplementacji. Dla jednego to będzie 4 dni a dla innego 10. Stan mocno nieprzyjemny wiec trzymają umiar. Widzę, ze 10g to za mało wiec trzymaj się
  • Odpowiedz