Wpis z mikrobloga

Łukasz Szumowski - ludzie wytykają mu że za późno zaczął działać w związku z koronawirusem, problem w tym że nikt nie podejrzewał nawet miesiąc temu że tak to się rozejdzie. Gdyby było inaczej to cały świat by podjął odpowiednie środki i nie mielibyśmy tego co teraz mamy. No bo jaki kraj zdążył się zabezpieczyć w europie? Słucham państwa.

Ja tam go mimo wszystko poważam bo widać że chce jak najlepiej dla naszego kraju. Procedury bezpieczeństwa zachowane, służba zdrowia w gotowości, informacje na bieżąco. Widać że chłop #!$%@? od rana do wieczora ale i tak nie zostanie doceniony bo to polska i nie można lubić polityków.

Szanujesz - plusujesz

#koronawirus #przemyslenia #polityka
korporacion - Łukasz Szumowski - ludzie wytykają mu że za późno zaczął działać w zwią...

źródło: comment_1584613259UJMNaWftkjHxpmCc46dDwS.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@korporacion: masz ponizej odpowiedz udzielona przez @klush
"Koronawirus niczym meteoryt- nie da się go przewidzieć, mimo że 2 miesiące temu pojawił się w chinach xD"

Pomimo ze udzielil odpowiedzi zanim zadales pytanie to jakze trafna ta odpowiedz
  • Odpowiedz
@korporacion: z roboty cie już #!$%@? ze tak ci na tych 60 groszach za wpis zależy?
Sposób w jaki "rząd" przygotował się na wirusa to jakaś porażka. Teraz odstawiają teatrzyk żeby ludzie się przeciw nim nie zbuntowali.
  • Odpowiedz
@xandra:

Wszystkie działania podjęte przez Polskę to minimum TOP3 w Europie:

- jako pierwsi w pełni zamknęliśmy granice dla ruchu osobowego (dzień wcześniej zaczęli ograniczać ruch Czesi i Słowacy)
- jako pierwsi zamknęliśmy szkoły
  • Odpowiedz
ludzie wytykają mu że za późno zaczął działać w związku z koronawirusem, problem w tym że nikt nie podejrzewał nawet miesiąc temu że tak to się rozejdzie.


@korporacion: a może wygooglaj sobie Tajwan, Singapur, Koreę czy Japonię. To, że wszystkie kraje w Europie dały dupy nie znaczy, że polski rząd jest w porządku. I nie wiem kogo Ty słuchasz, ale ja wiedziałem, że będzie kocioł z miesiąc temu jeżeli nie
  • Odpowiedz
@pavlovs_dog: ten teatrzyk jest po to, żeby ich ludzie za jaja nie powiesili jak to #!$%@?. Oni doskonale wiedzą jak bardzo jest #!$%@? i jak bardzo #!$%@? sprawę . Blokady miast nie ma, bo organizacyjnie nie są w stanie tego zrobić, wojsko dopiero zaczęło się mobilizowac. Ten rząd to cyrk.
  • Odpowiedz