Wpis z mikrobloga

#koronawirus
#warszawa

Jeden z Ukraińców mieszkający w Warszawie robi tzw. pranki chodząc po Warszawie, kaszląc na ludzi, i udając że ma wirusa. Wszystko to publikuje na instagramie, przy bardzo pozytywnych reakcjach jego widzów (25k followersów, w większości Ukraińcy). Wideo można znaleźć na jego profilu (aby wyświetlić stories trzeba posiadać własne konto) - www.instagram.com/winni4yk
Czy nasze kochane służby mogłyby jakoś tego Prankera wykopać za wschodnią granicę?
  • 67
  • Odpowiedz
@advert: @Prozdrowotny: @DizzyEgg:

Jestem w pracy i obecnie nie mam możliwości pociągnięcia dalej tego tematu. Jeżeli ktoś z was ma czas żeby zrobić mirror, znalezisko, i zgarnąć potencjalnie tysiące wykopów to macie moje pełne błogosławieństwo.
  • Odpowiedz
  • 33
@noxchi: Ten sam. Skacze po metrze, skacze po radiowozach, kaszle na Polaków. A nasze państwo pomimo znajomości tematu chowa głowę w piasek.
  • Odpowiedz
  • 2
@henk: Taki obraz państwa polskiego. Chłop robi co chce i jest bezkarny. Można nam napluć w twarz, a my się cieszymy ze deszcz pada :>
  • Odpowiedz
  • 36
Update: Gieroj Winniczuk się zorientował że jest namierzany i usunął film ze swojego instagrama. Jednocześnie zapostował wiadomość „pozdrawiam aferzystów”.
Natomiast w internecie nic nie ginie :>
Mirror:
niunix - Update: Gieroj Winniczuk się zorientował że jest namierzany i usunął film ze...
  • Odpowiedz