Wpis z mikrobloga

@RoastieRoast: tylko że to prawda, o ile tylko ty to zrobisz xD te zalecenia mają efekt tylko i wyłącznie statystyczny i bazują na zachowaniach milionów osób. Jak masz dostać na łeb w domu to spotkaj się ze znajomymi, zachowanie jednostki nie ma najmniejszego znaczenia. Z drugiej strony, im więcej osób max takie podejście tym gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zasadzka01 no nie dajmy, tylko że ten argument słyszałem jeszcze tuż przed zamknięciem knajp od osoby, która właśnie sobie po tych knajpkach śmigała w najlepsze na browarki co wieczór jak już były zachorowania w Polsce
  • Odpowiedz
@WillyJamess ja nie mam dzieci, więc mam na myśli dorosłych i może nie mam wyobraźni, ale to aż tak nie szaleje dookoła i jakoś nie widzę przeszkód żeby z dwoma trzema kumplami rozpalić ognisko na polanie. Jak to do pubów porównywać, to całkiem co innego.
  • Odpowiedz
@zasadzka01 musisz jednak brać poprawkę na to, że wirus właśnie tak działa, żebyś myślał, że Ciebie sprawa nie dotyczy. "Jak to, że niby ja?". Według analizy, 86% przypadków pozostaje niewykrytych i to za ich sprawą dochodzi do nowych zarażeń.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RoastieRoast: nie zesrajcie się. Jak wyjdę na rower z dziewczyną i zatrzymamy się tylko na zadupiu, 30 m od najbliższej osoby a potem wrócimy do domu to też się zarazimy? Na ulicach nie na ruchu praktycznie wcale, gastronomia zamknięta, galerie zamknięte, w komunikacji pusto a na spacer też nie można?
  • Odpowiedz