Wpis z mikrobloga

powiem wam, ze wejście w świat bijatyk bez doświadczenia z gatunkiem jest #!$%@? trudne. macie jakieś rady ja kto ugryźć ? staram sie męczyć na zmianę tryb nauki i multi, ale nie czuje żadnego progresu ; p a najbardziej irytuje mnie, że raz wyjdzie za pierwszym razem, a potem koniec nie ważne ile razy kliknę kombinacje nie wejdzie i ciul xD
#mortalkombat #mortalkombat11 #ps4
  • 6
  • Odpowiedz
@niski_czlek: pic rel odnosi sie praktycznie do kazdej bijatyki
chodzi o to zeby wiedziec kiedy mozesz zaatakowac (kiedy posiadasz frame advantage) a kiedy musisz przejsc do defensywy gdy przeciwnik zasypuje cie kolejnymi ciosami
jesli chodzi o jakiekolwiek kombinacje i ich egzekucje to musisz sobie wyrobic pamiec miesniowa powtarzajac je do skutku, najlepiej w jakims treningowym trybie gdzie nie jestes pod presja
no i jeszcze dochodzi do tego czytanie ruchow przeciwnika, jak
aleroc - @niski_czlek: pic rel odnosi sie praktycznie do kazdej bijatyki
chodzi o to...

źródło: comment_1584574431cMO0AQL5HD2mhH7TGpxwR5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aleroc: z tymi klatkami to wiem, ale wykorzystywanie tego w praktyce to już niezły hardkor ; p kilka gier w mortala i jesteś starszy o kilka lat, terminator to jakaś op postać koleś odpalił tryb gdzie nie szło go nawet przewrócić xD nie licząc moich braków wiedzy gdzie ludzie spamują jeden atak na jade, a ja nie wiem co robić ; p
  • Odpowiedz
@niski_czlek:

gdzie ludzie spamują jeden atak na jade,

to polecam nagranie w trybie treningowym ataku ktory sprawia ci trudnosc i ustawienia bota tak zeby go caly czas powtarzal, tak sobie wyrobisz nawyk zeby blokowac takie rzeczy z automatu
taka droga jest troche zmudna dlatego warto sobie to przeplatac walkami online a jesli nie przejmujesz sie bilansem wygranym online/ranga to po prostu grinduj gry online xD w koncu zalapiesz i nauczysz sie
  • Odpowiedz
@aleroc: o nie wiedziałem, ze można nagrać atak dzięki wielkie :D i wale ten rematch dzięki temu statystyki to mam szalone 1 wygrana i 60~~ porażek :D jak będziesz miał kiedyś ochotę spuścić komuś #!$%@? to sie odezwij pogramy :D
  • Odpowiedz