Wpis z mikrobloga

Cześć, wczoraj przeszedłem wątek fabularny...
Klimat, rozgrywka, ogólnie całokształt gry, muzyka(!) zrobione ŚWIETNIE. Zakończenie, no właśnie...(poniżej spoilery)


Ogólnie bardzo fajna historia wywołująca wiele emocji. Teraz tylko wymaksować gre na 100% postępu i można zasiadać do online. I pytanie: czy są już jakieś pogłoski o RDR3? :D
W sumie nie wiem po co pisałem ten wysryw, musiałem xD Może ktoś zechce przeczytać :P

Wspaniała była to gra, nie zapomnę jej nigdy.Pozdrawiam wykopki !!
#rdr2
  • 10
@szympek111: szanuje za wpis, warto wylać trochę żalu na klawiaturę po takiej grze. Przy wielu utworach dalej towarzyszą mi ciary podczas odsłuchu. Hypetrain walnął we mnie mocno na premiere, z okazji premiery na PC złożyłem pudło by pykać i w online, choć póki co czekam na nowy kontent. My one regret is that I can never play RDR2 for the first time again. ()
Pobierz d.....r - @szympek111: szanuje za wpis, warto wylać trochę żalu na klawiaturę po taki...
źródło: comment_15845732212VBgh1UA6IPxWsbmcKJ4LQ.jpg
@szympek111 wczesniej masa grieferow i #!$%@?, teraz predzej spotkam goscia co mi na konia wrzuci 3* zwierzyne i odejdzie bez słowa anizeli tego co mi strzeli w leb. Do 40-50levelu robiac role plus misje przyjemnie sie leveluje, pozniej by wymaksować role to niestety grind. Ale jak masz ekipkę to gra szybko się nie nudzi. Ja niestety wzialem delete na klate kosztem perma, ale po 50 lvl na nowej postaci nie mam sily