Wpis z mikrobloga

Czy w IPKO i IKO mogę ustawić widok środków na koncie tak, żebym widziała tylko pieniądze, które mam, a nie dodane 1000zł debetu. Przecież to bez sensu i wprowadza w błąd.
#pkobp #absurd
  • 21
  • Odpowiedz
@Pu55ia: W teorii da się wyłączyć całkowicie debet w oddziale banku i mi osobiście się to parę lat temu udało, jednak Mirki pisały, że po czasie i tak sam wracał także zdania są podzielone.
  • Odpowiedz
@kajak98: Bank jak bank, wystarczy czytać regulaminy i się nie płaci za to za co się nie powinno, inne banki zarabiają po prostu na czymś innym. Jak ktoś założył konto 20 lat temu i nic z tym nie robi to niech się nie dziwi że nagle jest drogo. Ja obecnie nic nie płacę spełniając jedyny warunek obrotu bezgotówkowego chyba 300zł/mc No dobra może nie ma darmowych wypłat z euronetu, ale
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay: Bardzo serio. Może jakieś nowe zagranie, ja mam konto od jesieni. Ciekawi mnie po co tak zrobili, czy naprawdę nacinanie ludzi na przekraczanie debetu im taki zysk przynosi. :/
  • Odpowiedz
@beer_man: Z czytaniem regulaminu ofc się zgadzam, ale nie wydaje mi się, żeby w umowie było cokolwiek napisane o tym, że muszę sobie w główce odejmować jakąś kwotę, żeby poznać rzeczywisty stan konta. Ale sprawdzę.
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay: Konto mam w "gratisie" do obsługi kredytu hipotecznego, co do samego ustalenia debetu nie mam problemu. Ale przeszkadza mi pokazywanie środków na koncie jako sumy salda i debetu, i chciałabym to rozbić. W Millenium i BGŻ mam tylko rzeczywisty stan konta, nigdy nie osiągnęłam debetu.
  • Odpowiedz
@Pu55ia: Zgadzam się z tym, że jest to #!$%@?, chciałem tylko zaznaczyć że nie wydaje mi się że to tylko akurat w tym konkretnym tak jest. IMO to nawet z poziomu apki powinno się to dać zlikwidować
  • Odpowiedz
  • 1
@beer_man Teraz jest nowe konto, wniosek można złożyć w iPKO. Można mieć konto bez karty (wtedy za darmo). Jeśli chcesz kartę (lub zachowasz obecną) to trzeba zrobić nią (lub Blikiem) 5 transakcji. I dla wypłat Blikiem wszystkie bankomaty go wspierające są za darmo.
  • Odpowiedz
@lyncz: Dzięki za info, ale nie chce mi się już zmieniać. Niby z karty nie korzystam bo raczej płacę telefonem, ale jednak czasem nie przechodzi i muszę skorzystać z karty.
  • Odpowiedz