Wpis z mikrobloga

Kino w domu i #zostanwdomu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Projektor BlitzWolf BW-VP1 z Europy
Chyba najlepszy w tym budżecie, a kosztuje 78.99$ (ok 330zł).

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

Projektor BlitzWolf BW-VP1 z Europy
⏩ 78.99$ z Czech lub UK
▶️ Flash sale
Dostawa z Czech lub UK za darmo

Dzieci siedzą w domu i trzeba im zapewnić jakieś rozgrywki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pare kreatywnych pomysłów miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale kino w domu to też jest pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poszukałem wiec jakiegoś taniego dobrego rzutnika do okazjonalnego puszczenia filmu wieczorem. Przejrzałem co jest dostępne z Europy i najlepszym zdecydowanie wyborem wsrod budżetowych projektorów jest Blitzwolf BW-VP1. Wg recenzji, które widziałem, to chyba najciekawszy model w cenie do ok 100$. Przede wszystkim ma wysoką jak na tą półkę rozdzielczość optyczną (natywna) 720p (1280x720px). Jasność w nowych egzemplarzach ma juz 2800 lumenów (początkowo było chyba 1800). Ma wiele wejść i możliwości połączenia urządzeń zewnętrznych. Podobno jest dość głośny, ale jak podłączyć się jakieś inne głośniki czy kino domowe powinno być ok. No i BlitzWolf to BlitzWolf ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam kilka produktów i jakość zawsze bardzo dobra.

Zamowilem. Mam nadzieję że przyjdzie za max kilka dni i dam znać jak się sprawuje. Ale nie mam wątpliwości, że będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#banggood #blitzwolf #projektor #rzutnik #sebeksspoleca

sebekss - Kino w domu i #zostanwdomu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Projektor BlitzWolf BW-VP1 z Europy...

źródło: comment_1584562154Z2gmkwC4Z0XD7lKfIELUHN.jpg

Pobierz
  • 3
@sebekss: Ktoś go ( BlitzWolf BW-VP1 ) ma i określi wady i zalety? Wołam jeszcze raz #projektor i #projektory. Do pokoju dzieciaków będzie spoko? Da radę grać na konsoli przy zaciemnionym roletami pokoju? Czy nie bardzo?
Czekam na krytykę tego modelu, żeby ktoś mocno ostudził mój zapał do jego zakupu.