Wpis z mikrobloga

Wiecie, gdzie był minister męczennik Szumowski, gdy we Włoszech zaczynała szaleć epidemia #koronawirus ? Tak, dobrze się domyślacie.. był we Włoszech na nartach. Jednocześnie oskarża WHO, że przespała epidemię! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To pewnie dlatego w polskich szpitalach brakuje teraz sprzętu; maseczek, kombinezonów ochronnych, a nawet płynu do dezynfekcji #epidemia Oczywiście pomijam jak przez ostatnie dwa lata yebał polską służbę zdrowia i jej personel za sprawą obelżywego przekazu nadawanego przez #tvpis Oto wasz bohater.

#bekazpisu #sluzbazdrowia #bekazprawakow #polska #polityka
Pobierz tomosano - Wiecie, gdzie był minister męczennik Szumowski, gdy we Włoszech zaczynała ...
źródło: comment_15845344618THs9c8roptMQAdIcZjfRm.jpg
  • 15
@getgad: Najlepsze jest to, że strofował później Grodzkiego żeby siedział w domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szumowski: Grodzki powinien przez 14 dni siedzieć w domu


Wywiad:

To jak pan wrócił z tych Włoch, to co? Pan się przebadał, zbadał, poszedł na kwarantannę?

Szumowski: Ani się nie przebadałem, ani się nie zbadałem, nie poszedłem na kwarantannę - poszedłem do pracy...

I rozsiewa pan.

...i kontrolowałem swój stan -
@tomosano: on tu mówi, że minęły 3 tygodnie, ale nie precyzuje czy od przyjazdu czy od ewentualnego minięcia zagrożenia (z dwutygodniową kwarantanną wyszłoby 5 tygodni, więc termin zahaczałby o ten z artykułu Polsatu). Nawet licząc te 3 tygodnie wychodzi 21 lutego, wtedy w całych Wloszech było 4 przypadki zarażenia, więc o jakiej szalejącej epidemii tu mowa? - https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1455018,pierwszy-przypadek-zakazenia-koronawirusem-na-terytorium-wloch.html Oczywiście powinien się przebadać, ale zestawianie tego przypadku z Grodzkim, który pojechał do