Wpis z mikrobloga

  • 11
@mercedes_amg myje tak dokładnie jakbym niechcący przywitał się z tymi rządzącymi idiotami co to w czasach prosperity rozdawał socjal żeby kryzys miec nic. Zupełnie jak ich elektorat.
  • Odpowiedz
nie ma to jak dzielić ludzi przy każdej okazji, nie? Jak tam, wpadło parę groszy, co?

@mercedes_amg weź posłuchaj @SkorpionX i zmień treść na:

myj ręce tak dokładnie jakbyś przed sekundą miał w nich Gazetę Wyborczą lub Gazetę Polską.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie ma to jak dzielić ludzi przy każdej okazji, nie? Jak tam, wpadło parę groszy, co?


xDDDDDDD

Jakiś anty pisor nazwał mnie dziś zerem, kanalią i obesrańcem, inny psem, bo miałem czelność mieć inne zdanie. Bitch, please...

@SkorpionX:
  • Odpowiedz
@Chad_LeClos: nie wiem kolego, ja z zalozenia nie mieszam sie w tematy polityczne, bo na wykopie to przypomina kopanie sie z koniem, nie dosc ze przegrasz to cie jeszcze lajnem obrzuci.

Natomiast zwrocilem tylko uwage, ze wrzucenie tego obrazka w momencie gdy samemu promuje sie tresci jak wyzej z portalu prisonplanet.pl, to hipokryzja jak stad do #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PurpleHaze o kurde kolego, chyba to za bardzo komplikujesz, ja jak widzę śmieszny obrazek to po prostu plusuję, nie obchodzi mnie za bardzo czy ten kto to wstawił był zamieszany w jakieś teorie spiskowe, to o wiele prostsze, spróbuj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
chyba to za bardzo komplikujesz, ja jak widzę śmieszny obrazek to po prostu plusuję,

podobny wpis był tylko że zamiast wyborczej był Samuel Pereira, to też dzielenie czy tylko heheszki?


@Chad_LeClos: ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
nie ma to jak dzielić ludzi przy każdej okazji, nie? Jak tam, wpadło parę groszy, co?


xDDDDDDD

Jakiś anty pisor nazwał mnie dziś zerem, kanalią i obesrańcem, inny psem, bo miałem czelność mieć inne zdanie. Bitch, please...

@Planeta_odebete2 czy to byłem ja? Jeśli nie to może miej pretensje do tamtej osoby? ¯_(ツ)_/¯ Staram się rozumieć, że nie każdy dostrzega konsekwencje działania rządu. Przy czym chciałbym zaznaczyć, że słowo "konsekwencje" nie ma jednoznacznie
  • Odpowiedz