Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, ponownie z motoryzacji!
Nadal poszukje czegoś do 65k, minimum 2015r. Duże, żebym się tam zmieścił. Mój typ padł na KIA Optime, ale na razie jej ceny są dość wysokie w tej wersji jaką wybrałem, więc szukam alternatywy.

Wybór padł na auta z USA, myślę sobie.. da się ściągnąć coś fajnego i trochę taniej. Ale, ale ... USA to świat samochodów, które palą co nie miara, a nie sztuka kupić i potem nie utrzymać. Dlatego może polecicie mi coś godnego uwagi do ściągnięcia? Najlepiej do zagazowania.

Sam miałem oko już na BMW 528 oraz 530, ale dowiedziałem się, że zagazować to drogo i chyba wcale się nie opłaca, a pali sporo.

Ford Fusion - odpada.

Jakich samochodów szukać? HELP!

#motoryzacja #lpg #samochody
  • 11
  • Odpowiedz
@katsurro miałem taki sam budżet na auto w lutym i również szukałem optimy bo zwyczajnie mi się podobała, jednak znalezienie takiej po fl w wersji xl bez przygód graniczy z cudem, potem również chciałem auto z usa ale coś nie wypaliło. Ostatecznie kupiłem Passata 2016r bezwypadkowego z praktycznie pełnym wyposażeniem z 2.0 220km i skrzynia dsg za 60k i jestem bardzo zadowolony. Nie tylko Janusze jeżdżą Passatami :)
  • Odpowiedz
@Emtemic: Kurde normalnie mja historia w pigułce. Znalezienie tej optimy graniczy z cudem.. i już sam właśnie zacząłem się rozglądać za passatem, bo w sumie ładnie autko. Kupowałeś w kraju czy z zachodu? Dieselek? na jakie wersje polecasz patrzeć?
  • Odpowiedz
@katsurro: W sumie przypadkiem na niego trafiłem, auto krajowe od 1 właściciela, 2.0 benzyna 220km. Nawet mojej żonie się podoba a to już ogromne wyróżnienie. Nigdy nie miałem vw i mile się zaskoczyłem, auto ma ogromny bagażnik, jest wygodne i się nawet nieźle zbiera. Wersji ci żadnej nie polecę bo aż tak się nie znam, ale mechanik powiedział ze ten silnik co ja mam jest bezproblemowy, w starszych wersjach podobno palił
Emtemic - @katsurro: W sumie przypadkiem na niego trafiłem, auto krajowe od 1 właścic...

źródło: comment_1584613322nmWieMhWERWixueTa4msJw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz